Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Zajímavosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 77, 78, 79  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

Bohy napsal:
Alex napsal:
Talker napsal:
http://www.chelseadaft.org/2012/11/chelseas-player-wages.html ?? Myslite, ze je to realne? Protoze fakt neverim, ze Brano ma 28,5k/w... Very Happy

Celkově je to docela přesné, už se to tu řešilo několikrát. Je to převzaté z FM2013, kde ale synci zapomněli promítnout prodloužení smlouvy Braňa. Nyní má tak někde kolem 60 tisíc liber týdně.

Torrese neřešim, tam je to jasný, ale ty prachy pro Hazarda jsou taky šílený. Přesně jak píše v tom článku, pro hráče jeho věku jsou to neuvěřitelně velký peníze.

Jak je to možný, že se v kabině obden neperou, když takovej Mata byl týmu furt o dost prospěšnější než Hazard a má o tolik míň?

Na tohle bych navázal a zeptal bych se, jaká je důvěryhodnost, že ty udáje z FM2013 jsou 100% přesné, tzn. že má Hazard tak obrovský plat? Odkud oni ty údaje čerpají?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 5:49 pm    Předmět: Citovat

T44v3tt1 napsal:
Bohy napsal:
Alex napsal:
Talker napsal:
http://www.chelseadaft.org/2012/11/chelseas-player-wages.html ?? Myslite, ze je to realne? Protoze fakt neverim, ze Brano ma 28,5k/w... Very Happy

Celkově je to docela přesné, už se to tu řešilo několikrát. Je to převzaté z FM2013, kde ale synci zapomněli promítnout prodloužení smlouvy Braňa. Nyní má tak někde kolem 60 tisíc liber týdně.

Torrese neřešim, tam je to jasný, ale ty prachy pro Hazarda jsou taky šílený. Přesně jak píše v tom článku, pro hráče jeho věku jsou to neuvěřitelně velký peníze.

Jak je to možný, že se v kabině obden neperou, když takovej Mata byl týmu furt o dost prospěšnější než Hazard a má o tolik míň?

Na tohle bych navázal a zeptal bych se, jaká je důvěryhodnost, že ty udáje z FM2013 jsou 100% přesné, tzn. že má Hazard tak obrovský plat? Odkud oni ty údaje čerpají?

Tak práve v prípade Hazarda by som o tom nepochyboval, pretože toto číslo sa objavuje docela pravidelne.
A nechápem čomu sa na ňom divíte... uvážte situáciu za akej sem obidvaja prišli. Hazard sem prišiel ako dvakrát za sebou najlepší hráč fancúzskej ligy a byli sa o neho veľkokluby - už vo francúzsku mal zrejme dobrý plat a keď sa o neho bijú kluby ako MU a Chelsea, tak je jasné, že ten plat pôjde hore.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 8:31 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
T44v3tt1 napsal:
Bohy napsal:
Alex napsal:
Talker napsal:

Tak práve v prípade Hazarda by som o tom nepochyboval, pretože toto číslo sa objavuje docela pravidelne.
A nechápem čomu sa na ňom divíte... uvážte situáciu za akej sem obidvaja prišli. Hazard sem prišiel ako dvakrát za sebou najlepší hráč fancúzskej ligy a byli sa o neho veľkokluby - už vo francúzsku mal zrejme dobrý plat a keď sa o neho bijú kluby ako MU a Chelsea, tak je jasné, že ten plat pôjde hore.

Jako tohle chápu, spíš to beru z pohledu Maty, že by se mohl cítit podhodnoceně, což v kontextu těch cen i je. (Jakkoliv jsou to šílený částky.)
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 8:46 pm    Předmět: Citovat

Bohy napsal:

Jako tohle chápu, spíš to beru z pohledu Maty, že by se mohl cítit podhodnoceně, což v kontextu těch cen i je. (Jakkoliv jsou to šílený částky.)

Ja si myslím, že rýchlo dostane predĺženie zmluvy... okrem toho on je celkom inteligentný chalan, takže sa s ním dá rozumne dohodnúť. Na ňom vidno, že peniaze nie sú všetko. A to sa mi na tom našom novom tíme páči, že chalani sú skromní, nehádajú sa... ešte trochu viac bojovnosti a bude to TOP. Preto som bol rád, že odišiel Sturridge, a preto nechcem aby odišiel Luiz.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

http://www.premierleague.cz/aktualne/premier-league/nejvetsi-platy-maji-v-manchesteru-city/?aktualitaId=10740
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 10:30 am    Předmět: .... Citovat

http://www.espn.co.uk/football/sport/story/213007.html#

Mourinho zřejmě nebude mít s tímto výběrem pana Emenala velký problém.

"He was my coach that evening," Schurrle said. "He shook my hand and said: 'It is done - you are my player.' That was an incredible feeling. He has a special personality and is cool."

Mourinho worked with Schurrle's international colleagues Mesut Ozil and Sami Khedira at Real Madrid, and Schurrle said: "They both told me that he is the best coach they have ever worked with.

"During the recent US tour [by Germany], we talked about this issue for more than an hour. The German coach [Joachim Low] believes that Chelsea suits me and my game."

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 11:36 am    Předmět: Citovat

FC, díky za ten odkaz, dobře se to čte.

Ale čekám, kdy Jirka napíše, že to jsou řiťolezci a že to tím pádem nebere vážně. Smile
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 12:11 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Ale čekám, kdy Jirka napíše, že to jsou řiťolezci a že to tím pádem nebere vážně. Smile

Nene, naopak. Myslím si, že je to naprosto unikátní vyjádření. Podobné jsem za těch dvacet let, co sleduju fotbal, na adresu žádného trenéra nečetl. Prostě a jednoduše: Wau!!!

Davide, ty seš komediant Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 1:08 pm    Předmět: Citovat

Jirko, ty mě vždycky pobavíš. Smile

Jistěže to jsou unikátní vyjádření. Obecně vzato, pokud hráči, kteří mají něco za sebou, A kteří byli trénováni řadou trenérů, se vyjadřují podobně, tak to má svoji váhu. Navíc pokud to říkají v soukromí a my se to dozvíme takto zprostředkovaně od hráče, který tím nic nesleduje.

Holt se smiř s tím, že podobných vyjádření na adresu JM, bude celá řada, neb on je The Special One. A na adresu Ranieriho asi nic podobného nikdy neuslyšíš, a to mě taky nepřekvapuje. Wink
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Až jednou nějaký hráč přijde do klubu a řekne, že manažer je nesvéprávný a slaboduchý idiot, který fotbal neviděl ani z rychlíku a rozumí mu asi jako zmrzlinářka kvantové fyzice, a fanoušci ani klub ho nezajímají, protože si tam přišel nahrabat na nové porsche, tak mi sem hoď odkaz. Bude to příjemná změna. Tady ty cinty, které jsem v různých obměnách četl už milionkrát, už ani nerozklikávám. Ale jestli tím měříš úspěšnost JM, tak prosím. Já si s dovolením počkám na to, co v Chelsea předvede Wink

Btw. Když už bych chtěl být hnidopich, tak třeba tohle "soukromé a interní" vyjádření v podání Khediry znamená jediné: Vzhledem k tomu, že před angažmá v Realu prošel jen Stuttgartem, tak mi to z toho vychází, že JM je lepší kouč než trenéři mládežnických týmů, béčka a tehdejší trenér áčka tohoto německého klubu. Šokující Very Happy
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 1:44 pm    Předmět: Citovat

http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/174890/jsem-david-luis-obrance-chelsea-david-luiz-ma-ve-fotbale-dvojnika.html Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 1:47 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
steiner napsal:

Až jednou nějaký hráč přijde do klubu a řekne, že manažer je nesvéprávný a slaboduchý idiot, který fotbal neviděl ani z rychlíku a rozumí mu asi jako zmrzlinářka kvantové fyzice, a fanoušci ani klub ho nezajímají, protože si tam přišel nahrabat na nové porsche, tak mi sem hoď odkaz. Bude to příjemná změna. Tady ty cinty, které jsem v různých obměnách četl už milionkrát, už ani nerozklikávám. Ale jestli tím měříš úspěšnost JM, tak prosím. Já si s dovolením počkám na to, co v Chelsea předvede Wink

Btw. Když už bych chtěl být hnidopich, tak třeba tohle "soukromé a interní" vyjádření v podání Khediry znamená jediné: Vzhledem k tomu, že před angažmá v Realu prošel jen Stuttgartem, tak mi to z toho vychází, že JM je lepší kouč než trenéři mládežnických týmů, béčka a tehdejší trenér áčka tohoto německého klubu. Šokující Very Happy

Nekritizoval náhodou Lampard Benitéza???
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 1:52 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
Nekritizoval náhodou Lampard Benitéza???

Občas se samozřejmě nějaká kritika najde, ale bavíme se tu o situaci, kdy někdo přichází do nového klubu. A je jedno, jestli je to trenér nebo hráč. Už jen povinnost velí se zachovat slušně a nekydat na nikoho špínu a schovávat se za tyhle poklonkující fráze. Slušní lidé to prostě dělají. Že vypovídající hodnota je nulová, to už je věc druhá. A navíc, jak vidíš, najdou se i lidé, kteří tam tu hodnotu dokážou objevit Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 2:05 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
steiner napsal:

Jirko, proto jsem to psal obecně, ale to ty víš, neb mi bylo jasné, že tohle napíšeš. Nicméně nezazněl tam jen Khedira. A předtím to byl třeba Sneijder.

A ti hráči to v soukromí říkat nemusí, nikdo je k tomu nenutí.

A úspěch měří každý jinak. JM je pro většinu fans úspěšným trenérem za působení CFC, pro řadu místních tomu tak není. Vše je o interpretaci...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Ani nevím, proč jsem se do téhle naprosto zbytečné debaty opět pouštěl. Ano, Davide, máš pravdu. Jen tě prosím, dej mi už s tím pokoj Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 77, 78, 79  Další
Strana 3 z 79

Přejdi na: