Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Bývalí hráči Chelsea
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 1:48 pm    Předmět: Bývalí hráči Chelsea Citovat

Tenhle topic by se do budoucna mohl hodit.

A taky zrovna koukám po dlouhé době na Wolfsburg a De Bruyne to trefil zpoza vápna opravdu úžasně. Měl tam prostor tak akorát pro míč a přímo do vinklu. V lize druhá branka a šest asistencí. Poslední týdny jde hodně nahoru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 6:14 pm    Předmět: ... Citovat

Nevím jestli koukáte na Chelsea TV, ale teď tam sedí David Webb, Steve Clarke a Petr Čech. A souhrné označení "Ikony" asi nepotřebuje další komentář.

Pořád je to aktivně hrající profík, takže to možná tak rychle nezačneme vnímat, ale i kdyby od zítřka v klubu nebyl, tak navždy bude Čechíno na úrovni hráčů jako je právě Clarke, Wilkins, Desailly, Di Matteo a možná i Zola, což je děsivá pocta pro "kluka", co hrával v Blšanech a góla dostal i od Opavy Smile

Takový Kalas proti nám pálil jen do břevna, tak uvidíme, co bude s jeho kariérou.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 9:32 am    Předmět: Citovat

Poměrně zajímavý rozhovor s De Bruynem o tom, zda má na blížícím se MS co dokazovat. Říká, že ne, a vypíchl bych z toho rozhovoru zejména tuhle větu: "Je těžké se ukázat, když vás nikdo nevidí."

Navíc KDB říká, že se mu teď ve Wolfsburgu daří a cítí se dobře. A já tu aspoň mám zase důvod vytáhnout oblíbené srovnání KDB a Williana. Tři góly a tři asistence stihl KDB za půl roku v Německu (1413 minut), Willian dal za celý rok jen o jeden gól víc (byť minutově odehrál jen o tři zápasy víc).

http://www1.skysports.com/watch/video/9320993/de-bruyne-moving-on-from-chelsea
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 10:18 am    Předmět: Citovat

Tohle srovnání vůbec o ničem nevypovídá. Jsou to navíc jiné typy hráčů.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 10:33 am    Předmět: Citovat

Tak že je Kevin sympatičtější i lepší, o tom je asi zbytečné se bavit Smile Škoda, že jsme to s ním takhle zkurvili.

Jinak steinere, které 2 hráče by jsi chtěl porovnávat, když už ne kluky, kteří hrají stejné pozice (křídlo/AM)? To, že to hrají trošku jinak je jasné, ale najít 2 hráče se stejným stylem je dost obtížné.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 11:01 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Jinak steinere, které 2 hráče by jsi chtěl porovnávat, když už ne kluky, kteří hrají stejné pozice (křídlo/AM)?

David má pravdu. Nejde porovnávat kreativní křídlo a krajního beka, co si na křídlo jen hraje...
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 11:32 am    Předmět: Citovat

Proč je sympatičtější?
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 1:45 pm    Předmět: Citovat

Srovnával bys Matu a Williana? Já ne. Matu a Hazarda, kldině.

Jinak KDB mám rád, škoda, že to dopadlo, jak to dopadlo, nicméně je fuč, náš už není, tím je to pro mě uzavřené.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 3:31 pm    Předmět: Citovat

Tak mě přijde jednodušší srovnávat Kevina a Williana než Matu s Hazardem teda... Wink Už jen proto, že mají mnohem více rysů společných, jediný rozdíl je odvaha, respektive přizdisráčství.

Kdežto Mata je typologicky naprosto jiný hráč. Stejně jako Oscar.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 3:49 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tohle srovnání vůbec o ničem nevypovídá. Jsou to navíc jiné typy hráčů.

Ti dva se dají porovnávat víc než dobře. Rozdílem v jejích hře je v tom, že zatímco jeden raději pošle pas dozadu, ten druhý se bude snažit něco vymyslet dopředu. Oba jsou to rychlí hráči s dobrou kopací technikou, hrají na podobných postech, proč bys je nemohl porovnávat a srovnávat jejích přínos?
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

Tady musím souhlasit se steinerem. Neporovnával bych je už jen z jednoho prostého důvodu - každý hraje jinou ligu, čimž to pro mě hasne a nikdy je srovnávat nebudu.

Nicméně musím souhlasit s tím, že Willian má v příští sezóně jó co dokazovat, protože mě zatím spíš nepřesvědčil než přesvědčil o tom, že si zaslouží základ v Chelsea.

A v čem ti je Talkere De Bruyne sympatičtější než Willian?
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 5:17 pm    Předmět: Citovat

Porovnávat hráče z jiných lig, to je blbost nejvyššího kalibru.

Jako na jednu stranu se dá porovnávat leccos, takže klidně můžeme porovnávat JT a Lamparda...na straně druhé bych neporovnával hráče, kteří nemají to samé v popisu práce. Je jasné, že Willian vždy maká, vždy brání spolehlivě, je to bytostně týmový hráč, hráč, který sice dopředu neukázal to, co by ukázat měl, nicméně srovnávat ho s KDB, který je především ofenzivním hráčem, který měl problémy se hrou dozadu, to mi nepřijde fair ani vůči jednomu.

Mně osobně nemá Willian co dokazovat. Že očekávám zlepšení zejména ve hře dopředu, to je jasné.

Pro mě byl KDB lepší volbou než Mata, ale to je zbytečná debata, když tu ten kluk už není.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 5:32 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

To se tu jako nám snažíš namluvit, že Willian má v popisu práce zejména defenzivní činnost? Dobrá, v tom případě má pak Terry v popisu práce zejména dávat góly. KDB a Willian jsou rozdílní v tom, jak přistupují k zápasu, jak přistupují ke hře. Přesto jsou to dva hráči, kteří mají na hřišti za úkol zejména útočit a využívat u toho svou rychlost a techniku. Prostě se porovnávat dají. Není to to samé, co Mata, který je bytostně kreativním hráčem, jeho konkurentem na pozici byl Oscar, v ManU to je teď nejspíš Rooney nebo Januzaj, v takovém ManCity je to Silva. Ti se špatně porovnávají s Willianem nebo KDB a ne ta dvojice, o které je řeč...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 5:54 pm    Předmět: ... Citovat

Já svůj názor na Williana - podobně jako asi všichni tady - už mnohokrát psal, nebudu se opakovat.

Jen si myslím, že není fér si teď hrát na odborníky na jeho kariéru a jeho dovednosti. Přizdisráč atd. atd. ok, to je váš názor, ale říkat - "takový on je fotbalista", to je mimo mísu.

Willian je evidentně tichý a hodně introvertní člověk a opravdu se bojí něco vzít na sebe, ačkoliv potenciál má značný.

Pracovitost mu nechybí a tak věřím tomu, že až se otrká a získá sebevědomí, tak může být hodně zajímavým hráčem.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 7:56 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám u Williana jeden zásadní problém - bude mu 26 a bavíme se o tom, že je tichošlápek, že musíme počkat, než získá sebevědomí, že se zlepší. Jenže kluk se blíží do věku, kdy se musí dostávat ke svému maximu, kdy se musí zlepšovat. Kdy by se měl stávat oporou. Jenže naopak je spíše jenom takovým ocáskem, který se veze za Hazardem, Oscarem a Schurrlem.

Pokud budeme čekat ještě 2 roky, tak mu bude 28 let a to už mi přijde jako nenaplněná investice. U křídla je totiž věk, kdy jde hráč dolů celkem brzo. Aby z něj nevyrostl další Malouda - z X let u nás bude podávat špičkové výkony 2-3 roky.

Proti tomu jsme měli obdobně kvalitního Kevina, který byl o 3 roky mladší, sebevědomí měl na rozdávání, já osobně očekávám, že za 3 roky, ve věku, kdy bude stejně starý jako Willian bude o 2 levely výše, než je Willian teď. Tudíž by návratnost investice byla úplně někde jinde.

Nestěžuju si na jeho výkony, ono kdybychom měli Ronalda, tak je Willian užitečný a titul vyhrajeme i s ním. Nebyl tragický, odvedl hromadu práce. Jenže ve chvíli, kdy nedáváme goly, tak je najednou na hřišti naprosto zbytečný, protože pak nedáme Xkrát za sezonu gol.

Ale je zbytečné to už asi řešit, co se stalo, stalo se. Teď se musíme modlit, abychom na ty jeho kvality nečekali dlouho. Osobně očekávám, že příští sezonu ukáže pár špičkových výkonů, tu další by už mohl patřit k tomu lepšímu a tu třetí by nás mohl i táhnout. Ale to už mu bude 28 let a budeme muset pomalu přemýšlet nad náhradou.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Další
Strana 1 z 55

Přejdi na: