Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Akademie & rezerva Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 10:30 am    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
A co se teda mělo dělat? Z toho co čtu, tak mi Guehi připadá jako mentálně retardovaná osoba, což vůbec neladí s tím, jak se mi líbil při nedávném interview ve Wembley.

Vůbec nechápu, když všichni píšou, že ti hráči chtějí základ - nebo minimálně šanci o něj od začátku bojovat, tak proč se zcela vážně jako řešení vždy navrhne udělat z něj lavičkáře/tribunáře v klubu, který chce být aktuálně nejlepší na planetě.

Mentálně retardovaná osoba? To podle čeho?

Myslím, že hráč, který by dle mě nahradil v kádru Zoumu, tak má dost prostoru bojovat o základ. Zouma byl třeba na jaře dvojka, ale proto, že Rüdiger byl výrazně lepší. Pod Lampardem to bylo naopak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 11:46 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

A to je právě to patologické snílkovství, která vám navíc dává možnost pindat za každé situace. Reálně by totiž byl Livramento trojka na pozici RWB (po Jamesovi a Azpim, a to ještě musíme zapomenout na variantu s CHO). A Guehi by byl na stoperovi ne čtyřka, ale šestka (Azpi, Silva, Rudi, Christensen, James). Takže soudě dle hysterických scének s Gilmourem či Tammym by realita byla taková, že po prvních pěti špílech byste pičovali, že je Tuchel utáhl na vařené nudli a zajebává "generační talenty"...

Nemám problém s tím, abychom se zbavili hráčů jako je Zouma nebo Kovačič, ale jejich místa stále můžou zaplnit třeba Ampadu/Sarr nebo Gallagher. Pro Livramenta ale v kádru prostě místo není, sorry jako. Jestli si na něj v tuto chvíli fakt myslí, pak je odchod jediným logickým vyústěním.

U Guehiho (20 mega slušná cenovka) jako plus beru ten zpětný odkup, což jsme prodrbali u Tomoriho. Nicméně chápu, že CP není AC, takže se toho dá vyjednat víc...

Jasně, že pokud na to sereme posledních 20 let, tak že ten přístup nebude fungovat okamžitě. Ale pokud budeme pouštět ty nejlepší hráče z akademie v 18-20 letech, tak to bychom měli tu akademii rovnou zavřít, ne? Very Happy

Tuchel (nebo klub) chce očividně ofenzivního RWB, který bude pilovat čáru a bude útočit, což Livramento splňuje podle mého velmi dobře. Hakimi nevyšel a než jít po druhé-třetí volbě nebo snad po nějakém Zappacostovi, aby to lepil, tak bych tam radši dal Livramenta.

Ono ty píšeš trojka, přitom jeden z dvojice James-Azpi bude hrát RCB pravděpodobně, tudíž klidně může být považován za dvojku nebo něco mezi dvojkou-trojkou. Azpi s Jamesem budou hrát dost často společně na hřišti. Když se koukneme letos na druhou stranu, tak Emerson dostal 800+ minut, Alonso 1200+. Zappacosta u nás dostal 2000 minut a následně 1000 minut, což je solidní.

Nebo se stačí kouknout na Jamese v té předchozí sezoně. Prvních 10 zápasů si prakticky nekopnul, dostal 2x základ v LC, pak základ proti Lille a následně naskočil do základu a většinu sezony si ho udržel.
-
Co se týče Guehiho, tak teoreticky šestka, každopádně já jsem psal čtyřka na 2 posty (CB a LCB), případně pětka na 3 posty (protože Azpi nebo James budou na RWB prioritně, takže počítat tam oba nedává moc smysl). Nehledě na to, že hraje především na LCB, kam nenasadíš Azpiho nebo Jamese, pravděpodobně ani 37letého Silvu, u kterého je otázka, kolik toho odehraje.

A navíc pokud vypadnou 2 hráči v obraně (na pravé straně nebo ve středu), tak najednou je jeden z těch juniorů na dosah základu.

A hlavně myšlenka byla úplně jinde - nejde o konkrétní hráče, ale jde o to systémově to vytvořit tak, aby ti kluci (nejen tahle generace, ale i ty další) viděli, že mají šanci se do toho kádru podívat. A že nebudeme nakupovat kdejakého Barkleyho, Emersona, Zappacostu a spol na jednu sezonu, aby zalepili díru, ale klidně tam dostane šanci někdo z juniorky. Ať už po úspěšném hostování (jako Mount, James) nebo někdo z nejtalentovanějších přímo (CHO).

Samozřejmě musí spolupracovat trenér, pokud se na to vysere a ti hráči nebudou hrát ani domácí poháry, nebudou na lavičce, tak prostě pomalu můžeme akademii zavřít nebo čekat, až dostaneme další ban, aby se vrátil Lampard.

Naposledy upravil Talker dne pá červenec 16, 2021 12:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 12:01 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Nebo se stačí kouknout na Jamese v té předchozí sezoně. Prvních 10 zápasů si prakticky nekopnul, dostal 2x základ v LC, pak základ proti Lille a následně naskočil do základu a většinu sezony si ho udržel.

James byl po vážném zranění kotníku, jinak by dostal víc prostoru klidně od začátku. Ale určitě platí, že mazat na další hostování, tak se to obhajuje úplně stejně jako aktuální odchody. Zapracovat odchovance bolí, ale v našem případě se můžeme skoro až spolehnout na jistou odměnu.

Nemyslím, že ti odcházející hráči chtějí něco víc než dostal Reece James v první sezoně. Jen pokud si po pár výkonech řeknou o víc, tak ať se na ně pohlíží rovnoceným způsobem.

Jinak ten exodus nezačal nyní, nezačal ani Lampteym. První hráč, o kterého jsme přišli, tak je Musiala. Ten neodcházel protože v Bayernu dostane základ. Odcházel proto, že očekával větší ocenění v Bayernu, a to se mu dostalo. Do dvou let hraje i důležité zápasy a byl na ME. Livramento je talent podobné úrovně, o něm se mluví už minimálně 3 roky jako o největším talentu. Už 2019 jej v Guardianu vybrali jako nejlepšího hráče naší akademie. Naopak srovnání s Bulkou je úplně mimo. Ten se zapsal do povědomí několika zákroky v přípravě.

Já jako jeden z problémů vnímám to, jak náš klub přistupuje k dlouhodobým hráčským cílům. Oni mají vytipované hráče a třeba 4 roky je sledují. Tak jako Barkleyho. Klidně ho koupí v momentě, kdy je úplně v prdeli a má minimální přínos. Koukají na ně tolik, že přehlíží i své vlastní odchovance. Podobně sledujeme na Süleho, který teda není žádné terno. Hráč na úrovni Tomoriho, který se chytnul v AC. Možná jej nepřivedeme, ale ti odchovanci vidí, kolik často průměrných hráčů by před nimi sportovní úsek upřednostnil a raději vemou nohy na ramena.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 12:11 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:
A co se teda mělo dělat? Z toho co čtu, tak mi Guehi připadá jako mentálně retardovaná osoba, což vůbec neladí s tím, jak se mi líbil při nedávném interview ve Wembley.

Vůbec nechápu, když všichni píšou, že ti hráči chtějí základ - nebo minimálně šanci o něj od začátku bojovat, tak proč se zcela vážně jako řešení vždy navrhne udělat z něj lavičkáře/tribunáře v klubu, který chce být aktuálně nejlepší na planetě.

Mentálně retardovaná osoba? To podle čeho?

Myslím, že hráč, který by dle mě nahradil v kádru Zoumu, tak má dost prostoru bojovat o základ. Zouma byl třeba na jaře dvojka, ale proto, že Rüdiger byl výrazně lepší. Pod Lampardem to bylo naopak.

No mně připadá naprosto retardované, když vidím vývoj té situace, kdy se dělo a děje všechno defacto nejlíp, jak to jen šlo.

Dobré jméno v Akademii, hostovačka, kde ohromil, vrátí se do klubu, který má v týmu stopera stárnoucího a bojujícího se zraněními, prakticky žádného alfa-samce, který by měl všechno předplacené (asi teda spíš Rudiger) a hledá se kupec pro Zoumu.

Bude mít hodně prostoru v přípravě, klidně i Super Cup...

Pokud by mu skutečně šlo primárně o pozici, kdy bude hlavně sedět na lavičce, tak bylo dost easy toho v Chelsea dosáhnout - netřeba kvůli tomu žádat o umožnění přestupu.

Proto si spíš myslím, že chtěl primárně hrát než sedět na lavičce a tak proto chce odejít a v tomto ohledu není moc co vyčítat, protože on prostě chce něco, co nemáme na skladě.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 12:22 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Sorry, ale naprosto každý zdroj psal, že pro klub to byla příliš dobrá nabídka, aby ji odmítnul. Nikde jsem ani náznakem nečetl, že by Guehi nechtěl alespoň zabojovat o místo.

Jediný zádrhel byl, že neměl podepsanou smlouvu na delší období než 2023. Ale to se není čemu divit, že nechce Chelsea dát bianco šek na 5 let, když nemá žádnou protiváhu. Tomori šel do sezony velmi podobně a když se usadil a měl lepší pozici, tak podepsal smlouvu. Sice mu to bylo prd platné, ale už po něm koukaly top kluby z Evropy.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 1:05 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

No mně připadá naprosto retardované, když vidím vývoj té situace, kdy se dělo a děje všechno defacto nejlíp, jak to jen šlo.

Dobré jméno v Akademii, hostovačka, kde ohromil, vrátí se do klubu, který má v týmu stopera stárnoucího a bojujícího se zraněními, prakticky žádného alfa-samce, který by měl všechno předplacené (asi teda spíš Rudiger) a hledá se kupec pro Zoumu.

Bude mít hodně prostoru v přípravě, klidně i Super Cup...

Pokud by mu skutečně šlo primárně o pozici, kdy bude hlavně sedět na lavičce, tak bylo dost easy toho v Chelsea dosáhnout - netřeba kvůli tomu žádat o umožnění přestupu.

Proto si spíš myslím, že chtěl primárně hrát než sedět na lavičce a tak proto chce odejít a v tomto ohledu není moc co vyčítat, protože on prostě chce něco, co nemáme na skladě.

A to je o tom systému a dlouhodobé práci - oni ti hráči vidí, jak se prosadil Tomori, pak seděl a odešel a ted září v Itálii. Vidí Tammyho, který je nejlepším střelcem 2 roky po sobě a odešel. Vidí, že za 20 let do banu a příchodu Lampard jsme měli jediný úspěch (Christensen).

Když těm hráčům neukážeme, že jim tu šanci dáme, ale radši 20 let nakupujeme průměráky na lavičku, tak těžko po nich můžeme chtít, aby bojovali o pozici v klubu, když ani ti, kteří se prosadí, neudrží rozumnou vytíženost.

Ono když posuneme 3 hráče do Ačka (Gallagher/Gilmour/Bate, Guehi, Livramento), tak sice třeba neuspějí všichni, ale 1 se chytí. Možná dva. A třeba si vybojují základ. A pak se to prodá té další generaci za rok-dva výrazně líp.

Takže pokud jim nedáme možnost se u nás prosadit a oni uvidí, jak roste pšenka desítkám hráčů mimo ty TOP Anglické kluby ať už v zahraničí (Musiala, Bellingham, Sancho, Gnabry v Německu) nebo i v těch menších klubech, kde dostanou ty šance a budou moci růst - třeba Rice, Chilwell, Grealish, Lamptey, kdy po nich bude pěkná rvačka za pár let.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 1:49 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Sorry, ale naprosto každý zdroj psal, že pro klub to byla příliš dobrá nabídka, aby ji odmítnul. Nikde jsem ani náznakem nečetl, že by Guehi nechtěl alespoň zabojovat o místo.

Jediný zádrhel byl, že neměl podepsanou smlouvu na delší období než 2023. Ale to se není čemu divit, že nechce Chelsea dát bianco šek na 5 let, když nemá žádnou protiváhu. Tomori šel do sezony velmi podobně a když se usadil a měl lepší pozici, tak podepsal smlouvu. Sice mu to bylo prd platné, ale už po něm koukaly top kluby z Evropy.

No protože to dobrá nabídka je! Ale to nemění nic na tom, co jsem napsal.

Nebo chceš říct, že ho prodáváme ve chvíli, kdy on by preferoval možnost dalšího hostování, případně té pozice čekajícího náhradníka?

Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 1:53 pm    Předmět: Citovat

No, jsem rád, že už máte 16. července zase jasno. Přitom ani nevíte, jestli Tuchel nezačne používat i jiný systém, koho si ve finále nechá, kdo přijde, kdo odejde. Jediné, co víte, je, že je zase všechno špatně...

Fakt věřím, že nás teď čeká docela parádní období. A je zcela v pořádku, že si ho z vlastní vůle neužijete tak, jak byste mohli Smile
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 2:11 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Prodáváme ho v momentě, kdy žádná z těch možností nebyla vyloučená. Netlačil na klub, aby přijmuli nabídku od Crystal Palace. Zájem o něj byl z různých klubů. Většinou hostování s možností odkupu, tak jako u Tomoriho. Dovedu si představit, že po vůli hráče by se nabízely jiné kluby.

Pro Jirku dodám, že parádní budoucnost je i o identitě klubu. Druhá věc je, že starosti nemáme jenom my tady na bezvýznamném fóru. I dost lidí v klubu se podivuje, co se vlastně děje.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 2:20 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Pro Jirku dodám, že parádní budoucnost je i o identitě klubu. Druhá věc je, že starosti nemáme jenom my tady na bezvýznamném fóru. I dost lidí v klubu se podivuje, co se vlastně děje.

Nikdy jsem s klubem nebyl tak moc identifikován jako právě teď. Odchovanci dostávají šanci, kupujeme kvalitu, "odpad" postupně lifrujeme pryč, trénuje nás sympaťák, který navíc opravdu rozumí své práci a hned přinesl top trofej, ve vedení je Petr Čech, Marina obchoduje rozumně a tvrdě, nikdo s námi nevyjebává ani neděláme takové píčoviny jako dřív.

Vzdušné zámky už dávno nestavím, to nechávám mladším a naivnějším Very Happy

P.S.: Je na světě nějaký top klub, který to dělá podle tvých představ. Nebudu rozežranej, stačí mi jeden Very Happy
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 2:48 pm    Předmět: Citovat

[quote="Talker"]
FairCop napsal:

Desítkám pšenka kvete, tisícům z nich končí kariéry a vzdávají se snu o profesionální kariéře fotbalisty. A co jako? Mám vypisovat ty, které jsme nechali jít nebo měli velké oči a teď je nikdo nezná?

A já nebudu furt v každé debatě řešit, co se dělo v minulosti, to tady všichni víme.

Zároveň si stojím za tím, že nevidím důvod k tomu, abych do jedné věty dával Tomoriho a Livramenta. Důvod jsem vysvětlil včera.

Ale v zásadě pořád platí všechny mé argumenty, které jsem psal. Navrhuješ jako řešení něco, o co podle mě ti mladí kluci vůbec nestojí.

Zároveň je to tvůj přístup, že vezmeš tři mladíky, necháš je rvát se mezi sebou a silnějšího si pak necháš, ostatní dva odchází (takže Gilmour zůstává a Gallagher a Bate balí, odchází). Ale motivace klubu je jasná a vůbec není kompatibilní s tímto návrhem, který se nelíbí ani mně.

Prostě Bateho vyhodnotili tak, že mu hostovačka pomůže (a Akademie a ti lidé z ní mají v tomto u mě důveru, nevidím důvod to rozhodnutí rozporovat) a to, že on řekne, že hostovat nechce, tak to automaticky neznamená, že něco děláme špatně.

A v neposlední řadě bych vůbec neopomíjel to, že mi prostě skutečně někdy nedokážeme nabídnout to, co ten hráč v tu chvíli potřebuje a není to ničí chyba, je to prostě fakt. A my těm hráčům dáváme šanci se u nás prosadit, ale tak co bys dělal, kdyby Mount tehdy řekl, že nikam hostovat do nějakého Holandska nejde, že historicky je to stejně pro kluky z Chelsea k ničemu a že buď rovnou minuty v Ačku nebo odchází...

Ola Aina, když odcházel - tak co, taky jsme měli dělat personální přesuny, aby tady zůstal? A jakou pozici by měl? Jak dlouho by ji měl oproti jiným mladším? Atd. atd.

Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 4:11 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Máme rozhodně navíc. Vše pozitivní směrem k akademii se událo během jednoho léta, díky rozhodnutí jednoho člověka. Máme ideální podmínky to nemít postavené jen na štěstí, ale jako opakovanou záležitost. Žádný klub neprodukuje každý rok alespoň 4-5 hráčů pro nejlepší soutěže na světě.

Který klub je nejlépe vedený, to nevím. Žádný nesleduju podrobně jako Chelsea. Ale v tomto bychom měli mít ambice se vyrovnat Barceloně pod Guardiolou, kdy byli nejlepší na světě a jejich nejlepší hráči byli skoro všechno odchovanci.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 4:39 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Fakt věřím, že nás teď čeká docela parádní období. A je zcela v pořádku, že si ho z vlastní vůle neužijete tak, jak byste mohli Smile

Co ti na to říct... Tohle už je asi podesáté, kdy jsi spokojený (či nám to přeješ, alespon to tak vyzní), že někdo je nespokojený... Trošku mě to mrzí, protože to není až tak dávno, co jsme měli podobný pohled na fotbal a ty ses přesunul do role čistého steinera.

Ale to je asi fuk, užívej si to, asi nemá smysl spolu diskutovat o akademii, mladých hráčích a podobných věcech, protože svět idealisty, který chce místo průměráků vidět odchovance a hardcore pragmatika, kterému je to prakticky u prdele, se úplně nesetká.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 4:46 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Desítkám pšenka kvete, tisícům z nich končí kariéry a vzdávají se snu o profesionální kariéře fotbalisty. A co jako? Mám vypisovat ty, které jsme nechali jít nebo měli velké oči a teď je nikdo nezná?

A já nebudu furt v každé debatě řešit, co se dělo v minulosti, to tady všichni víme.

Zároveň si stojím za tím, že nevidím důvod k tomu, abych do jedné věty dával Tomoriho a Livramenta. Důvod jsem vysvětlil včera.

Ale v zásadě pořád platí všechny mé argumenty, které jsem psal. Navrhuješ jako řešení něco, o co podle mě ti mladí kluci vůbec nestojí.

Zároveň je to tvůj přístup, že vezmeš tři mladíky, necháš je rvát se mezi sebou a silnějšího si pak necháš, ostatní dva odchází (takže Gilmour zůstává a Gallagher a Bate balí, odchází). Ale motivace klubu je jasná a vůbec není kompatibilní s tímto návrhem, který se nelíbí ani mně.

Prostě Bateho vyhodnotili tak, že mu hostovačka pomůže (a Akademie a ti lidé z ní mají v tomto u mě důveru, nevidím důvod to rozhodnutí rozporovat) a to, že on řekne, že hostovat nechce, tak to automaticky neznamená, že něco děláme špatně.

A v neposlední řadě bych vůbec neopomíjel to, že mi prostě skutečně někdy nedokážeme nabídnout to, co ten hráč v tu chvíli potřebuje a není to ničí chyba, je to prostě fakt. A my těm hráčům dáváme šanci se u nás prosadit, ale tak co bys dělal, kdyby Mount tehdy řekl, že nikam hostovat do nějakého Holandska nejde, že historicky je to stejně pro kluky z Chelsea k ničemu a že buď rovnou minuty v Ačku nebo odchází...

Ola Aina, když odcházel - tak co, taky jsme měli dělat personální přesuny, aby tady zůstal? A jakou pozici by měl? Jak dlouho by ji měl oproti jiným mladším? Atd. atd.

Opět říkám, že nejde o jednoho hráče, ale o systémový problém. Náš systém integrace hráčů do Ačka je jedním z nejhorších ve světě fotbalu.

Ve chvíli, kdy za 20 let integruješ do Ačka jednoho jediného hráče úspěšně (Christensen) a o pár let později jsi k tomu prakticky donucený banem a najednou ti to vyprodukuje nejlepšího střelce týmu, nejlepšího hráče týmu a nadějného wing/fullbacka (a k tomu ještě křídelníka po zranění a stopera), kdy všichni jsou na minimálně srovnatelné úrovni s tím současným kádrem, tak by měl klub té akademii ukázat nějakou důvěru.

Opět zdůrazním. Nejde o Livramenta, Batea, Maatsena nebo jiné konkrétní jméno. Jde mi o princip. Uvidíme, jak to bude vypadat v průběhu sezony, ale pokud si se všemi mladými vytřeme prdel a necháme si v kádru nějaké průměráky, tak to bude prostě špatně.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 5:13 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
FairCop napsal:

Opět říkám, že nejde o jednoho hráče, ale o systémový problém. Náš systém integrace hráčů do Ačka je jedním z nejhorších ve světě fotbalu.

Ve chvíli, kdy za 20 let integruješ do Ačka jednoho jediného hráče úspěšně (Christensen) a o pár let později jsi k tomu prakticky donucený banem a najednou ti to vyprodukuje nejlepšího střelce týmu, nejlepšího hráče týmu a nadějného wing/fullbacka (a k tomu ještě křídelníka po zranění a stopera), kdy všichni jsou na minimálně srovnatelné úrovni s tím současným kádrem, tak by měl klub té akademii ukázat nějakou důvěru.

Opět zdůrazním. Nejde o Livramenta, Batea, Maatsena nebo jiné konkrétní jméno. Jde mi o princip. Uvidíme, jak to bude vypadat v průběhu sezony, ale pokud si se všemi mladými vytřeme prdel a necháme si v kádru nějaké průměráky, tak to bude prostě špatně.

Já jen připomenu, že to začalo tím, že jsem se tě zeptal, co teď s tím - jinými slovy, co dělat, když přijdou ti mladí s tím, že neprodlouží.

Řešit pořád dokola minulost ničemu nepomůže. A ano, podepisuji to, co jsi řekl beze zbytku.

Ale i sám pro sebe si říkám, že chci řešit ta současná jména a ty konkrétní případy, proto jak potom zjistím, zda toto léto přidat k těm x letům debilního přístupu k mladým a nebo jestli třeba budu moct říkat, že za Petra Čecha se to třeba zlepšilo. Protože musím říct, že kdybych vycházel jen z toho, co jsi tady třeba napsal ty a Alex, tak mám pocit, že jsme zase zpátky ve starých kolejích, kdy byla Akademie přehlížená a s těmi hráči se vůbec nepočítalo.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další
Strana 48 z 51

Přejdi na: