Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Hráči na hostováních
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 128, 129, 130  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levis



Založen: 16.9.2019
Příspěvky: 794

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2020 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ak hľadáme kvalitnú 6ku čo má rozohrávku a je silná na lopte, tak Ampadu rozhodne stojí za to. Dnes proti Liverpoolu zatiaľ výborný výkon, kde hrá hlavne na Firminha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2020 8:05 pm    Předmět: Citovat

Levis napsal:
Ak hľadáme kvalitnú 6ku čo má rozohrávku a je silná na lopte, tak Ampadu rozhodne stojí za to. Dnes proti Liverpoolu zatiaľ výborný výkon, kde hrá hlavne na Firminha.


To jsem rád, že tu něco takového padlo - posledně ode mě to sklidilo spíš posměch. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levis



Založen: 16.9.2019
Příspěvky: 794

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2020 9:56 am    Předmět: Citovat

Ethan Ampadu vs Liverpool

46 passes
89% pass accuracy
1 key pass
1 successful dribble
3 tackles won
2 interceptions
1 blocked shot
3/3 aerials won
8/9 duels won

A to začal poriadne pravidelne hrávať až túto sezónu. A môže sa ešte zlepšiť. V Sheffielde sa naučí poriadne brániť a rok u nás môže hrať v srdci našej zálohy, kde kľudne zvládne úlohu aj Kanteho, aj Jorginha naraz. a pridá k tomu aj nadstavbu. Kanteho treba predať ešte kým za neho dostaneme slušný balík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7798

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2020 11:22 pm    Předmět: Citovat

Jinak Gallagher zatím velmi povedené hostování - 4 zápasy v základu za WBA, jsou tam z něj nadšení. Trošku tu unikal zatím tuhle sezonu pozornosti se mi zdá.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13344

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2020 8:25 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Jinak Gallagher zatím velmi povedené hostování - 4 zápasy v základu za WBA, jsou tam z něj nadšení. Trošku tu unikal zatím tuhle sezonu pozornosti se mi zdá.


Hraje velmi dobře, ale potřebuje se víc zapojit do důležitých momentů před brankou. Víc branek a asistencí, zatím mu tam svítí nula. Má neuvěřitelný workrate, na počet odebrání míče je nejlepší v celé lize. Udrží míč pod tlakem, dobrý driblink. Potřebuje ale víc střílet, tam je oproti loňsku na polovině. Kdyby semtam udělal výhru WBA, tak jim může pomoci k záchraně a mít šanci pro příští rok.

Celkově se ale kluci chytli. Gallagher a Ampadu v Premier League. Guehi v Swansea, že jim ani nevadilo pustit jiného stopera do Spurs. Maatsen v Charltonu, tam je to ale zatím League One. Broja ve Vitesse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 5263

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2020 11:41 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Gallagher a Ampadu v Premier League.


Podle Transfermarketu hrál Ampadu dvakrát jako stoper, dvakrát jako defenzinví záložník. Víme víc, jak si na těch postech vede? Když teda odhlédneme, že v bodech je to zatím čistý průstřel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13344

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2020 11:44 am    Předmět: Citovat

ondrej napsal:
Podle Transfermarketu hrál Ampadu dvakrát jako stoper, dvakrát jako defenzinví záložník. Víme víc, jak si na těch postech vede? Když teda odhlédneme, že v bodech je to zatím čistý průstřel.


Počítají s ním jako DM, ale může hrát i jako stoper. I trenér říkal, že pozice záložníka je preference Lamparda do dalších sezon. Teď tam hrál dvakrát místo kapitána, ten nějak nechce podepsat novou smlouvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8434
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 7:00 am    Předmět: Citovat

Kdo sleduje Gallaghera ve WBA? Dá se s ním počítat už na příští sezonu? Místo koho? Co nám v ideálním případě může nabídnout? On, nebo Gilmour? Užijeme oba, když se zbavíme zbytečné "zátěže"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7798

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 8:32 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Kdo sleduje Gallaghera ve WBA? Dá se s ním počítat už na příští sezonu? Místo koho? Co nám v ideálním případě může nabídnout? On, nebo Gilmour? Užijeme oba, když se zbavíme zbytečné "zátěže"?


Já ho sleduju po očku, spíš sestřihy než samotné zápasy a koukám na informace a články o něm.

Přijde mi dost podobný Mountovi, jen tam nevidím tu intenzitu Mounta- Mason neustále jede jako myš dopředu dozadu a chce být všude, Gallagher mi přijde trošku systematičtější, snaží se být efektivní - ale může to být i herním systémem, kdy u nás chodíme dopředu klidně v osmi hráčích, kdežto WBA tam pošle 3-4.

Ale jinak opět podobné silné stránky jako Mount - výborná rozehrávka, kontrola míče, přesné přihrávky, nebojí se chodit do soubojů, vypadá, že má sílu a odhodlání ten míč ze soupeře vymlátit, nebojí se presovat, ale spíš než obránce soupeře, tak spíš hráče, který není ve výhodné pozici. K tomu slušná střela. Nevidím tam (zatím?) nějaké obrovské rozdíly mezi těma dvěma, kromě té intenzity.

Momentálně v týmu nemáme typologicky podobnou náhradu těm dvěma (Havertz, Mount), takže by mi přišel jako ideální k nim do rotace. Ted tam strkáme Kovačiče (který je úplně jiný typ hráče) nebo Kanteho a na DM Jorginha (opět typologická změna). Gallagher by nám umožnil hrát na 2 ofenzivní střední záložníky i ve chvíli, kdy bude chybět Mount nebo Havertz.

Podle mého si s Gilmourem v boji o sestavu nepřekáží, spíš to bude souboj s těmi výše - Mount, Havertz, Kovačič. Co by mohl být problém je, že si neumím úplně představit sestavu Gilmour-Mount/Galla-Havertz. Přijde mi, že by tam chyběl jeden hlídací pes, ale je možné, že do toho doroste právě Gallagher, který by se mohl stát box2box.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13344

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 9:34 am    Předmět: Citovat

Mně teda přijde jeho intenzita dostatečná. Momentálně je v top 10 hráčích největších lig, co se odebírání míčů týká. Jako ofenzivní záložník je v tom suveréně nejlepší. Zbytek je jen otázka systému WBA, který je založen na individuálním přístupu, ale Gallagher nechce tak rychle ztrácet míče. Transformace do našeho systému by měla být bezproblémová, jdou u něj vidět návyky z akademie.

Líbí se mi na něm, že měl tři angažmá, ale pokaždé vyčníval něčím jiným. V Charltonu to byl střelec, ve Swansea spíš nahrávač a ve WBA je to bojovník. Vždy to ale kombinuje s inteligentním přístupem. Včera přidal branku a doufám, že se začne prosazovat častěji.

Strašně se mi líbí, že jde do týmu, kde bude mít minumum prostoru na míči, ale sklopí hlavu a bojuje jako lev.

Pokud budou pravidelně hrát Mount a Havertz, tak role Gallaghera bude k nim do rotace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 10:23 am    Předmět: ... Citovat

Mě včera hrozně fascinovalo (a přitom by nemělo, protože to je jeho doména), na jak velkém prostoru on operuje.

Včera regulérní DM, kdy tam bylo x brejků, kdy on byl tím, kdo zůstával vzadu, kdy neustále zajišťoval Pereiru a přesto dokázal být na hraně pokutového území pro ty odražené míče.

Včera Chelsea Youth psali, že Lewis Bate pozvedl svou hru a stává se podobně celo-plošným hráčem jako je Gallagher ... a vlastně to byla maximální lichotka.

S tím Mountem je to zajímavé, protože se s ním stále více spojuje nasazení, bojovnost a napadání - konec konců největší poklonu mu v tomto dal přímo Frankie. Ale v Akademii se zmiňovalo především to jeho myšlení, kdy ho přirovnávali spíš k Iniestovi. Anglický Španěl.

Někdo to tady před časem zmiňoval, že od Mounta očeká víc branek, asistencí, střel - než "jen" toho pracanta. Já myslím, že tohle si bude časem sedat. Mount už proti Rennes jasně ukázal, že on tu španělskou hlavu má pořád a protože má i tu anglickou, tak pochopil, že v Premier League to bez agresivity nepůjde.

Gallagher mi vždycky přišel spíš jako Henderson, než Iniesta ... ale jak Mount, tak Gallagher na sobě pracují a jak psal Alex, Gallagher začal ukazovat, že umí nejen běhat, ale i přihrávat a dávat góly a Mount zase naopak.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 10:49 am    Předmět: Citovat

Já zápas neviděl, ale ač mám z kluků jako Gallagher velkou radost, tak mi tam pořád chybí někdo, kdo bude hrát toho posledního v záloze. Ten post, na který pořád tak usilovně chceme Rice. Gilmour, Gallagher i Mount jsou na to dost ofenzivní, tak jedině Ampadu, který na té pozici hraje teď pod Wilderem. Je to zajímavé, že na některých postech máme prakticky s mladíky přetlak a na jiných absolutně nikdo nevyčnívá. Třeba jsem vůbec nezaznamenal, že by se u nás měl rodit nějaký nový hvězdný levý bek nebo gólman. Ale člověk asi nemůže chtít vše, už tak je ten současný stav parádní, zvlášť v porovnání s tím, jak to tu chodilo dřív. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 11:21 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Já zápas neviděl, ale ač mám z kluků jako Gallagher velkou radost, tak mi tam pořád chybí někdo, kdo bude hrát toho posledního v záloze. Ten post, na který pořád tak usilovně chceme Rice. Gilmour, Gallagher i Mount jsou na to dost ofenzivní, tak jedině Ampadu, který na té pozici hraje teď pod Wilderem. Je to zajímavé, že na některých postech máme prakticky s mladíky přetlak a na jiných absolutně nikdo nevyčnívá. Třeba jsem vůbec nezaznamenal, že by se u nás měl rodit nějaký nový hvězdný levý bek nebo gólman. Ale člověk asi nemůže chtít vše, už tak je ten současný stav parádní, zvlášť v porovnání s tím, jak to tu chodilo dřív. Smile


Tak Maatsenovi je pořád ještě teprve 18 let, je to jeho první sezóna mezi muži a kdyby zůstal v Akademii, tak si dost dobře myslím, že bychom o něm mluvili jako o hráči, který vyčnívá z řady.

Co se týče brankářů, tak tam je rozhodně vidět snaha vodit zajímavé hráče z celého světa. Můžeme zmínit Bulku, Bergströma a nebo Tlemcani. Vždy šlo o hráče, kteří byli celosvětově zajímaví a dá se tedy říct, že vyčnívali (doslova Very Happy ).

Ale taky bych řekl, že je to tím, že to nejsou úplně posty vhodné pro nějaký hype. Soonsup-Bell si to ukradne pro sebe, protože tam prostě sype ty branky (a ten tým hodně dře na něj). My jsme třeba zmiňovali Livramenta, ale to je taky tím, že v té převaze, kterou často Chelsea má, tak on hraje defacto pravé křídlo a zase se tam ta kvalita a čísla ukazují líp, než od svědomitého DM nebo stopera.

Xavier Mbuyamba ten hype měl, protože Barcelona, protože nový van Dijk ... a protože vážné zranění a jeho dojemný dopis.

Ta Akademie vyčnívá sama o sobě, takže se dá do jisté míry říct, že oni vyčnívají skoro všichni - pak jde jen o to, kdo udělá tu sezónu jako tehdy Reece James, kdy všichni koukali na branky a asistence jeho spoluhráčů, ale na konci roku dostal právem cenu pro nejlepšího mladíka, pak Wigan, kde z něj byli tak hotoví, že dostal i kapitánku a teď v Chelsea kapitána posadil Smile

Zajímavá jména tam jsou, jen ne každý má tu úroveň Rice nebo Mounta v tom konečném důsledku. Chalobah bylo jedno zajímavé jméno, Ampadu je další, ale musí to naplnit, jinak je to "vyčnívání v Akademii" k ničemu.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 12:29 pm    Předmět: Citovat

To nebude jen nějakými statistikami, o Jamesovi už se ví dlouho a je to prakticky hotový hráč. Tomori, ač se ještě v našem áčku taky neprosadil, tak už se do širšího povědomí taky zapsal. Lamptey bohužel doplatil právě na to, že už tu před ním byl James, jinak je to taky vycházející hvězda. A když půjdeme trochu víc do historie, tak Aké s Chalobahem o sobě taky dokázali dát vědět, ač nehráli na křídle. Ale máš pravdu, že Maatsena jsem už taky zaregistroval, tak snad se mu v Charltonu bude dařit. Co se brankářů týče, Bulka je už bohužel pass, o ostatních jsem v životě neslyšel... Budu jim ale přát, ať se jim daří a vyvedou mě z omylu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2020 12:37 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
To nebude jen nějakými statistikami, o Jamesovi už se ví dlouho a je to prakticky hotový hráč. Tomori, ač se ještě v našem áčku taky neprosadil, tak už se do širšího povědomí taky zapsal. Lamptey bohužel doplatil právě na to, že už tu před ním byl James, jinak je to taky vycházející hvězda. A když půjdeme trochu víc do historie, tak Aké s Chalobahem o sobě taky dokázali dát vědět, ač nehráli na křídle. Ale máš pravdu, že Maatsena jsem už taky zaregistroval, tak snad se mu v Charltonu bude dařit. Co se brankářů týče, Bulka je už bohužel pass, o ostatních jsem v životě neslyšel... Budu jim ale přát, ať se jim daří a vyvedou mě z omylu. Wink


Jasně, to máš pravdu, ale tak já to bral z toho pohledu těch 16-19 letých kluků.

U Jamese jsem mluvil o tom období v Akademii. Jako beze sporu nemáme aktuálně (na těch tebou zmíněných pozicích - a vlastně ani na žádné jiné) aktuálně v Akademii hráče, který už by mohl nakukovat do Ačka.

Ale to tehdy nemohl James, Mount ani Gallagher. Proto jsem jen chtěl říct, že netřeba věšet hlavu, protože ten level Akademie je hrozně vysoko a pak "jen" stačí rok či dva a máš nového anglického reprezentanta Very Happy
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 128, 129, 130  Další
Strana 121 z 130

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com