Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Hráči na hostováních
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127, 128  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 9:05 am    Předmět: Citovat

V Sotonu se našim daří.

V prvních zápasech zářil Livramento, v sobotu málem přeloboval golmana, Broja tyčka a vykopnutý míč z brankové čáry. Fanoušci Sotonu jsou z nich nadšení.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 9:59 am    Předmět: Citovat

Hoši, co ten Gallagher? Má u nás budoucnost, nebo ho v létě za 25 mega prodáme?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 10:38 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Ideálně poslat na další hostování a poslat 40 mega za Saula a nasypat mu raketu na platu... Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 11:27 am    Předmět: Citovat

Prosím jen vážně míněné odpovědi. Díky.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 12:27 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Tvoje otázka obsahovala "prodáme ho za 25" a pak chceš vážné odpovědi... Hmm. Už teď by cena dvoj/trojnásobná a divíš se, že ti odpovím podobným trollingem. Moje odpověd hostování a podepsat Saula je vážnější (a 100x pravděpodobnější) než ta otázka, že ho prodáme za 25... Very Happy

Pokud chceš vážnou odpověd - pokud si udrží do konce sezony formu, tak je to asi nejjasnější kandidát na zapracování rovnou do základu od dob vzniku loan army (vedle RLC a Christensena). Pokud mu nedáme prostor potom, co ukazují Mount, Chalobah, James, RLC (a ukazoval Tammy), tak to bude prostě brutální fail.

Uvolnit mu prostor, ať už na CM nebo v ofenzivní trojici a dát mu herní čas alespon na úrovni Ziyecha a spol.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 1:45 pm    Předmět: Citovat

A z jakého důvodu si Talkere myslíš, že Saula podepíšeme? Mě zatím herně nepřesvědčil a měl jsem za to, že to ještě patřím k jeho obhájcům tady.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 1:51 pm    Předmět: Citovat

Označení "brutální fail" v souvislosti s nezapracováním nějakého mladíka mi vždy vyvolá úsměv na tváři. Staly se i jiné brutální faily jako Livramento, Guehi nebo Gilmour, ale reálně se stalo co, Voňavka? Reálně se stalo hovno, protože čistý dopad na náš tým je v těchto případech nula nula nic.

Nicméně při frrekvenci, jakou Tuchel zapracovává odchovance, se na Gallaghera dostat může. První půlrok to byl "definitivně" odstavený Christensen, teď Chalobah a RLC. Minus je akorát Tammy, kterého odmítl jako ofenzivní numero uno. Tak uvidíme, na koho se dostane příští rok. Pokud Gallaghera prodat, tak opět s adekvátní výkupkou, ať nedopadneme jak kdysi, když jsme pustili KdB. Ostatně to je snad jediný opravdový brutální fail za poslední dvě dekády...

Btw. jestli jediný Tuchelův úlet bude hostovačka Saúla, tak i po téhle stránce bude nad ostatními trenéry Chelsea čnít o parník Wink
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 2:09 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
A z jakého důvodu si Talkere myslíš, že Saula podepíšeme? Mě zatím herně nepřesvědčil a měl jsem za to, že to ještě patřím k jeho obhájcům tady.

Byla to samozřejmě ironie, nepočítám s tím a upřímně doufám, že se to nestanee - ač se může stát, že se z něj stane dělo. Každopádně je to pravděpodobnější, než že Gallaghera prodáme za 25, ten kluk by už teď měl minimálně dvojnásobnou hodnotu.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 2:11 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Těžká otázka, protože je tam hodně proměnných a teprve nám začíná listopad.

Jako pokud se tady píše, že jeho cenovka je nad padesáti míči a on opravdu někdo tuhle částku nabídne, tak bych určitě naslouchal. A naopak nám může rozvázat ruce, když chtít jít nějaký záložník o dům dál.

Zároveň je otázka, jestli pro příští rok má smysl do té rovnice nějak zapojovat Gilmoura.

Podle mě by bylo hezké a přirozené, kdyby Gallagher nahradil po sezóně Barkleyho. Jenže to není tak snadné jak píše Talker "dejte mu herní čas jako má Ziyech" - protože tam je naprosto zjevné, že jeho herní čas je dán značnou marodkou. Za trochu jiné konstelace hvězd by ten čas vypadal jinak - a dokážeme toto předpovědět. Nedokážeme.

A tím jsme u posledního bodu. Borec měl jedno fajn hostování, teď se zdá, že opravdu ještě herně roste a člověk nemusí být genius aby pochopil, že čas na hřišti tomu prospívá. Navíc už ochutnal PL jako klíčová postava svého týmu - jak moc ho láká lavička?

Ale za mě je to výsledku vždy hlavně o manažerovi. Ne, že bych Tuchela vnímal jako bezchybného boha, ale proto, že nikdy nefunguje a nefungovalo, když ten mladý hráč za sebou neměl manažera. Pokud v něm Tuchel vidí hodně zajímavý produkt a bude s ním chtít pracovat, tak nemám obavy, že by do dvou let mohl mít tu zálohu u nás jistou. Pokud ho moc nezaujme a bude ho mít na lavičce či tribuně jen jako pojistku, která je zadarmo, tak šanci nemá, protože mi na těch postech máme velkou kvalitu.

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 2:14 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Označení "brutální fail" v souvislosti s nezapracováním nějakého mladíka mi vždy vyvolá úsměv na tváři. Staly se i jiné brutální faily jako Livramento, Guehi nebo Gilmour, ale reálně se stalo co, Voňavka? Reálně se stalo hovno, protože čistý dopad na náš tým je v těchto případech nula nula nic.

Tak Livramento šel rovnou z juniorky, Guehi po dobré hostovačce v Champu, u obou jsou alespon buyback klauzule a Gilmour po dlouhém zranění a třičtvrtě roku na tribuně/lavičce šel na hostování a za rok můžeme hodnotit znova.

Srovnávat tohle s ignorací hráče, který momentálně aspiruje na jedenáctku sezony v lize mi přijde trošku rozdílné, ale OK.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 3:06 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
steiner napsal:

Tvoje otázka obsahovala "prodáme ho za 25" a pak chceš vážné odpovědi... Hmm. Už teď by cena dvoj/trojnásobná a divíš se, že ti odpovím podobným trollingem. Moje odpověd hostování a podepsat Saula je vážnější (a 100x pravděpodobnější) než ta otázka, že ho prodáme za 25... Very Happy

Pokud chceš vážnou odpověd - pokud si udrží do konce sezony formu, tak je to asi nejjasnější kandidát na zapracování rovnou do základu od dob vzniku loan army (vedle RLC a Christensena). Pokud mu nedáme prostor potom, co ukazují Mount, Chalobah, James, RLC (a ukazoval Tammy), tak to bude prostě brutální fail.

Uvolnit mu prostor, ať už na CM nebo v ofenzivní trojici a dát mu herní čas alespon na úrovni Ziyecha a spol.
Stačilo napsat, že si myslíš, že jeho cena je 50-75 mega... S tou tvou cenovkou ostatně nesouhlasím. 25 je možná moc nízko, ale 50-75 je konina. Pointa ostatně nebyla ohledně cenovky, ale spíše v tom, jestli si myslíme, že tu je pro něj místo, případně kde ho uděláme. Anebo jestli pro Tuchela není použitelný a půjde. Jako obvykle jsi nezklamal.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 3:42 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Stačilo napsat, že si myslíš, že jeho cena je 50-75 mega... S tou tvou cenovkou ostatně nesouhlasím. 25 je možná moc nízko, ale 50-75 je konina. Pointa ostatně nebyla ohledně cenovky, ale spíše v tom, jestli si myslíme, že tu je pro něj místo, případně kde ho uděláme. Anebo jestli pro Tuchela není použitelný a půjde. Jako obvykle jsi nezklamal.

Hmm, konina. OK... Hráč ve 21 letech má kompletní sezonu v PL, v druhé sezoně dominuje stylem, že je 2x hráčem měsíce za sebou (určitě bude v nominaci i na třetí v řadě), dokáže dávat goly, vytvářet šance, defenzivní statistiky má výborné, perfektní do presingu, smlouvu má do 2025 a 50-75 je konina. Fakt asi nemá smysl se bavit, když se koukneš na podobné hráče na trhu. Oh wait, takoví hráči na trhu nejsou. angličan, pod 25 let, TOP performer, nejen ofenzivní hvězdička, ale allround game - napadají mě Rice (tam chtěli 100 mega?), Grealish (šel za 115?), Watkins (přicházel z Champu za nějakých 30, takže teď za dvojnásobek, kdyby ho někdo chtěl?), Livramento (výkupka 40?, přičemž se už spekuluje, že po něm v létě někdo půjde) a pak hráči z velkoklubů.

I když whoscored neberu jako nejvíce vypovídající, tak je v TOP10 performerů, podle football365 je 3. nejlepší posilou sezony... Možná bychom za 25 mega mohli střelit i Mounta (nebo tam si řekneme rovnou o 30 mega)?

Takového hráče s takovým talentem a dlouhodobou smlouvou určitě prodáme 25 mega (ideálně v eurech?) místo toho, abychom ho přinejhorším v CP nechali dominovat ještě rok, kdyby ho náhodou Tuchel nechtěl využít... Very Happy
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 3:50 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Podle mě by bylo hezké a přirozené, kdyby Gallagher nahradil po sezóně Barkleyho. Jenže to není tak snadné jak píše Talker "dejte mu herní čas jako má Ziyech" - protože tam je naprosto zjevné, že jeho herní čas je dán značnou marodkou. Za trochu jiné konstelace hvězd by ten čas vypadal jinak - a dokážeme toto předpovědět. Nedokážeme.

Tak jinak - pojdme se k němu chovat podobně, jako hráčům, kteří přišli s brutálními cenovkami. Smile at dostane férovou šanci, herní prostor jako dostal třeba Ziyech, Havertz, Werner nebo Puli. at z něj neděláme CHO, který hraje wingbacka a místo něj dáváme šance všem ostatním na ofenzivních rolích.

Souhlasím, že pokud by měl sedět na lavičce/tribuně, to ať zůstane v CP ještě rok na hostování. Prodávat nemá smysl, protože jediné týmy, které budou mít finance na ten přestup budou ty, které by nám nedaly buyback klauzuli. Leda bychom ho prodali pod cenou a pak za 2 roky kupovali zpátky za 60.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 4:53 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Mně ale přijde, že ty to označení "hráč s brutální cenovkou" vnímáš jako něco, co se sneslo z nebe a nemá žádnou jinou informaci v sobě než tu, že se zaplatilo hodně peněz.

Ale Werner či Kovačič (ať se trochu držíme toho postu) měli nějakou cenovku kvůli své minulosti, kvůli tomu, že o ně byl zájem a že kupující strana usoudila, že tolik za ně chce dát (ergo, že má plán, co s ním provést).

A jako fanoušek tím získáš informaci, že manažer toho hráče chce, klub je za něj ochoten hodně zaplatit - a udělat mu místo v kádru.

U odchovanců tuhle pomůcku nelze uplatnit. My nevíme, jak moc Tuchel touží po Guehim či po Gallagherovi, jaká je pro Chelsea jejich cenovka. A v tu chvíli přicházíme s našim před-porozuměním dané věci a hned podle subjektivních názorů říkáme, kdo kolik stojí, jak moc ho manažer chce, jak zapadne do jeho týmu a že by se mu měl dělat prostor atd. atd.

A proč to píšu. Ty voláš po nějaké spravedlnosti, chceš aby se k tomu hráči přistupovalo stejně jako k posile. Ale já z podstaty věci rozhodně nechci spravedlnost. Já přece chci, aby Tuchel a lidi v týmu, za peníze které berou, na svou zodpovědnost (tak jako ji měli všichni ti ex-manažeři, které jsme už vyhodili) posoudili kvality, naplánovali taktiku a oznamovali sestavy.

Pokud se mu líbí Gallagher, tak ať s ním pracuje, pokud bude dobrý, tak ať hraje a pokud bude skvělý, tak ať má základ a dominuje. Takhle snadné to je.

My se neshodneme, proto ty úplně tvrdíš naprostý opak toho co razím já. Ty říkáš, at ten hráč hraje bez ohledu na to, zda ho manažer chce nebo ne (ergo at hraje, protože to ty chceš) a já říkám, že na prvním místě pro mě je Chelsea a pak až konkrétní jména fotbalistů.

Tuchel mi vůbec nezavdal důvod uvažovat jinak. Byl férový k těm hráčům, nemám za to, že odchovancům škodí... a že někdy nevěřil ve kvality hráče, ve kterého já věřil? No, to se stává. Já taky nečekal, že Christensen a Rudiger budou pod ním nejlepší obránci planety - a jsou.

Navíc jinak se dává šance hráči, kterého si přivádíš jako jedničku (nejhůř dvojku) na daný post a objektivně tam pro něj ani moc konkurentů nemáš a jinak, když máš trojku Jorginho, Kante, Kovačič a ani ta se ti na hřiště celá nevejde a dva z nich mají šanci na Zlatý míč.

PS: S tím CHO to je příklad, který já opět nevezmu. Protože ten hráč mi poslední rok či dva nevyrážel dech, neříkal jsem si, že je to zločin, že nehraje na svém postu. Takže já z něj oběť dělat nebudu. Dále je to opět jen můj problém, že pozici wingbecka čtu úplně jinak než ty a asi další tady. Pro mě to prostě je ofenzivní post - ne obecně, ale v této Chelsea ... a ok, ne v každém zápase, ale v 70ti procentech.

A ok, to nic nemění na tom, že můžeš říct, že ať tam teda hraje Pulda nebo Werner a proč zrovna CHO musí "sbírat tyto drobky". Opět se odkážu na to, že já necítím potřebu kritizovat tato Tuchelova rozhodnutí vzhledem k tomu, co ukazuje. Pokud někdo takto dramaticky zlepší tým, velkou řadu jednotlivců, vede ligu a před půl rokem nám vyhrál LM, tak jsem hodně oslabený v tom, jak můžu kritizovat jeho strategické volby při obsazování postů.

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 5:46 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Talker napsal:

Mně ale přijde, že ty to označení "hráč s brutální cenovkou" vnímáš jako něco, co se sneslo z nebe a nemá žádnou jinou informaci v sobě než tu, že se zaplatilo hodně peněz.

Ale Werner či Kovačič (ať se trochu držíme toho postu) měli nějakou cenovku kvůli své minulosti, kvůli tomu, že o ně byl zájem a že kupující strana usoudila, že tolik za ně chce dát (ergo, že má plán, co s ním provést).

A jako fanoušek tím získáš informaci, že manažer toho hráče chce, klub je za něj ochoten hodně zaplatit - a udělat mu místo v kádru.

U odchovanců tuhle pomůcku nelze uplatnit. My nevíme, jak moc Tuchel touží po Guehim či po Gallagherovi, jaká je pro Chelsea jejich cenovka. A v tu chvíli přicházíme s našim před-porozuměním dané věci a hned podle subjektivních názorů říkáme, kdo kolik stojí, jak moc ho manažer chce, jak zapadne do jeho týmu a že by se mu měl dělat prostor atd. atd.

A proč to píšu. Ty voláš po nějaké spravedlnosti, chceš aby se k tomu hráči přistupovalo stejně jako k posile. Ale já z podstaty věci rozhodně nechci spravedlnost. Já přece chci, aby Tuchel a lidi v týmu, za peníze které berou, na svou zodpovědnost (tak jako ji měli všichni ti ex-manažeři, které jsme už vyhodili) posoudili kvality, naplánovali taktiku a oznamovali sestavy.

Pokud se mu líbí Gallagher, tak ať s ním pracuje, pokud bude dobrý, tak ať hraje a pokud bude skvělý, tak ať má základ a dominuje. Takhle snadné to je.

My se neshodneme, proto ty úplně tvrdíš naprostý opak toho co razím já. Ty říkáš, at ten hráč hraje bez ohledu na to, zda ho manažer chce nebo ne (ergo at hraje, protože to ty chceš) a já říkám, že na prvním místě pro mě je Chelsea a pak až konkrétní jména fotbalistů.

Tuchel mi vůbec nezavdal důvod uvažovat jinak. Byl férový k těm hráčům, nemám za to, že odchovancům škodí... a že někdy nevěřil ve kvality hráče, ve kterého já věřil? No, to se stává. Já taky nečekal, že Christensen a Rudiger budou pod ním nejlepší obránci planety - a jsou.

Navíc jinak se dává šance hráči, kterého si přivádíš jako jedničku (nejhůř dvojku) na daný post a objektivně tam pro něj ani moc konkurentů nemáš a jinak, když máš trojku Jorginho, Kante, Kovačič a ani ta se ti na hřiště celá nevejde a dva z nich mají šanci na Zlatý míč.

PS: S tím CHO to je příklad, který já opět nevezmu. Protože ten hráč mi poslední rok či dva nevyrážel dech, neříkal jsem si, že je to zločin, že nehraje na svém postu. Takže já z něj oběť dělat nebudu. Dále je to opět jen můj problém, že pozici wingbecka čtu úplně jinak než ty a asi další tady. Pro mě to prostě je ofenzivní post - ne obecně, ale v této Chelsea ... a ok, ne v každém zápase, ale v 70ti procentech.

A ok, to nic nemění na tom, že můžeš říct, že ať tam teda hraje Pulda nebo Werner a proč zrovna CHO musí "sbírat tyto drobky". Opět se odkážu na to, že já necítím potřebu kritizovat tato Tuchelova rozhodnutí vzhledem k tomu, co ukazuje. Pokud někdo takto dramaticky zlepší tým, velkou řadu jednotlivců, vede ligu a před půl rokem nám vyhrál LM, tak jsem hodně oslabený v tom, jak můžu kritizovat jeho strategické volby při obsazování postů.

Tak ono co si budeme povídat, Tuchel si přivedl Lukaka a možná Saula. Pokud se nepletu, tak to jsou hráči, kteří za něj přišli. Ti, kteří tu byli, tak nebyli přivedení Tuchelem, ale předchozími manažery. Co se týče herního času, tak jak jsem psal - já si přeji, aby se k němu přistupovalo jako k hráči a-týmu. Celkem tomu i věřím u Tuchela (oproti všem předchozím vyjma Lamparda), kdy hraje ty odchovance.

Každopádně pokud by měl přijít na lavičku/tribunu, to at radši ještě rok zůstane na hostování. Protože z mého pohledu je to hráč, který může vlítnout do základu dneska a bude to upgrade oproti Ziyechovi, Havertzovi a dalším (já ho neberu jako pivot). Je otázka, jak to vidí Tuchel, ale za mě to je hráč s vysokou hodnotou už teď.

Co se týče CHO, tak předvedl pár kvalitních výkonů. Je skvělý? Ne. ale kromě Mounta nebyl skvělý nikdo z té ofenzivy konzistentně a stejně všichni dostávali šanci za šancí. On ne. Ted ty šance dostává (i díky zraněním), tak uvidíme, jak se předvede. Newcastle upřímně nic moc.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127, 128  Další
Strana 126 z 128

Přejdi na: