Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Úvahy, postřehy a statistiky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 6:16 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Wallace bych nechal na pokoji a zkusil bych Pva... Rozhodně jistější než Wallace, zkušeností má hromadu.

Navíc třeba mě se ani moc nelíbí trvalý přesun Azpika na LB. Proč dělat lehce nadprůměrného levého beka z jednoho z nejlepších pravých beků vůbec Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 6:19 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:
Wallace bych nechal na pokoji a zkusil bych Pva... Rozhodně jistější než Wallace, zkušeností má hromadu.

Navíc třeba mě se ani moc nelíbí trvalý přesun Azpika na LB. Proč dělat lehce nadprůměrného levého beka z jednoho z nejlepších pravých beků vůbec Wink

Tak pro mě to je otázka max 2 sezon, kdy bude na LB, protože potom už se bude Brano stěhovat na CB. Tam je to otázka času, bude na to mít věk a není to žádný sprinter, rychlost bude dost možná padat hodně rychle.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 9:37 pm    Předmět: Citovat

Hoši, takové poslední porovnání ode mne a už toho nadobro nechám. Totiž předpokládám, že si nyní každý fanda Chelsea myslí, nakolik po sérii výborných výsledků dostává Benitézova `statistika` na prdel.

Mrknul jsem teda na jejich poslední 22 ligových výsledků, což je myslím férové porovnání. U JM to je od začátku sezony, kdy měl poklidnou přípravu, atd. U RB pak po návratu z Japonska, kdy předtím to bylo hodně turbolentní období a některé věci nemohl ze dne na den ovlivnit.

Pod Mourinhem jsme nasbírali celkem 49 bodů a skóre 43:20.
Pod Benitézem jen o tři bodíky míň, tedy 46 a skóre 47:22.

Myslím, že to je minimálně zajímavé. Přes veškeré problémy, neklid, slabší kádr jsme pod RB získali jen o 3 body míň. Navíc tam je započítané venkovní utkání proti City, s těmi budeme hrát až za dva týdny.

Nekritizuju tím jednoho ani druhého. Jen jsem chtěl zpětně poukázat, jak dobré ty výsledky pod RB nakonec byly a že letos jsme zatím o moc víc nezískali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 6:46 am    Předmět: Citovat

Rozdíl je, že tehdy jsme chtěli udělat alespoň LM, nyní hrajeme i titul. A nepochybně jdeme nahoru.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 7:23 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Rozdíl je, že tehdy jsme chtěli udělat alespoň LM, nyní hrajeme i titul. A nepochybně jdeme nahoru.

Tak tady je řeč o formě. Benitez začínal v krizi, měl k dispozici polovinu hráčů, co měl Mourinho, neměl letní přípravu. A získal hodně podobný počet bodů. Forma ostatních klubů nemá moc co dělat s Mourinhem, nebo myslíš, že Moyese a MU rozdrbali mindgames Mourinha? Wink
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 8:11 am    Předmět: ... Citovat

Není asi moc co řešit - jestli jsem to pochopil správně, pak:

1. Se vzala letošní sezóna Mourinha.
2. Se vzalo to nejlepší ze sezóny Beníteze (přeskočil se hrozný start).

Porovnání je takové, že to vychází podobně.

Já nevím no, to mě nepřekvapuje a jen to potvrzuje skutečnost, že v závěru pod Benítezem ten tým v lize fungoval moc dobře a fanoušci to ocenili - ne že by mu líbali ruce, ale emoce byly podstatně klidnější.

Vysvětlení proč se "nezapočítává" to otřesné Benítezovo etablování v klubu mi moc nesedí - rozumím, že je tady snaha to vyvážit, protože Mourinho má lepší tým, měl přípravu a atd. atd.

Ale zapomínat, že velkou část těch problémů si Rafael způsobil sám - to mi příjde jako velká škoda. A bohužel tak ani nevyužil efekt "nového kouče", který má často za následek zlepšení formy (Chelsea by o tom mohla vyprávět).

Každopádně pokud bylo cílem říci, že si Benítez vedl dobře (v tom popisovaném intervalu), tak to je bez debat.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 9:04 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Vysvětlení proč se "nezapočítává" to otřesné Benítezovo etablování v klubu mi moc nesedí - rozumím, že je tady snaha to vyvážit, protože Mourinho má lepší tým, měl přípravu a atd. atd.

Ale zapomínat, že velkou část těch problémů si Rafael způsobil sám - to mi příjde jako velká škoda. A bohužel tak ani nevyužil efekt "nového kouče", který má často za následek zlepšení formy (Chelsea by o tom mohla vyprávět).

Přesně jak jsi to napsal sám - Mourinho měl 3 měsíce času, aby si připravil tým, nedostal ho v krizi, ale v celkové pohodě, má mnohem širší kádr... Navíc se jedná o 3 zápasy úplně na začátku, což mi přijde jako fér počítat jako "přípravu".
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 9:17 am    Předmět: ... Citovat

Jasně, já proti tomu nic nemám, sice apriori nemám taková srovnání rád, protože se tak spousta věcí neúměrně zjednodušuje a bagatelizuje, ale já to přijal a jak jsem už uvedl - že si Benítez vedl dobře (v tom popisovaném intervalu), tak to je bez debat.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 4:58 pm    Předmět: Citovat

Stejně žádný větší kredit Benítezovi dávat nebudu. Mourinho nemá takový náskok možná jen proto, že hrýl na remízy ve venkovních zápasech proti TOP týmech, což sice někdo schvalovat nemusí, ale taky to není žádná tragédie. Taky si moc dobře pamatuju jak jsme ze sebe udělali voly doma s QPR nebo v Readingu, odehráli břečku na Saints, předtím (i když to tam nezapočítáváte) jsme shořeli jak papír na kladívkách nebo stejně jako pod Mourinhem nás srazil Newcastle. Navíc jsme neudrželi vedení s Liverpoolem a Tottenhamem, když už moc nezbývalo.

Neříkám, že konec sezóny nebyl chvalitebný, ale dle mě na Mourinha stejně nemá a jsem rád, že je v Neapoli.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 5:08 pm    Předmět: Citovat

Strike napsal:
Stejně žádný větší kredit Benítezovi dávat nebudu. Mourinho nemá takový náskok možná jen proto, že hrýl na remízy ve venkovních zápasech proti TOP týmech, což sice někdo schvalovat nemusí, ale taky to není žádná tragédie. Taky si moc dobře pamatuju jak jsme ze sebe udělali voly doma s QPR nebo v Readingu, odehráli břečku na Saints, předtím (i když to tam nezapočítáváte) jsme shořeli jak papír na kladívkách nebo stejně jako pod Mourinhem nás srazil Newcastle. Navíc jsme neudrželi vedení s Liverpoolem a Tottenhamem, když už moc nezbývalo.

Neříkám, že konec sezóny nebyl chvalitebný, ale dle mě na Mourinha stejně nemá a jsem rád, že je v Neapoli.

Tohle moc nepomáhá, vzhledem k tomu, že Mourinho k tomu nebyl donucen okolnostmi, ale rozhodl se sám. Jinak souhlasím, Mourinho je lepší, ale Benitez se předvedl u nás ve velkém stylu.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 5:31 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Tohle moc nepomáhá, vzhledem k tomu, že Mourinho k tomu nebyl donucen okolnostmi, ale rozhodl se sám. Jinak souhlasím, Mourinho je lepší, ale Benitez se předvedl u nás ve velkém stylu.

Mě by zajímalo, jak by zrovna ten tvůj Benítéz fungoval během přestupáků. Liverpool totálně potopil těmi svými "super" přestupy typu Lucas, Riera, Degen atd ... Taktik je parádní, ale to je jediná chvála, kterou ode mě uslyší. Motivátor moc dobrý není, charisma jako Mou nemá ani zdaleka a jeho manažerské schopnosti jsou tragické.

Ono, vy tu sice Mourinha pořád hejtujete, ale všichni manažeři od Carla až po Roberta byli touto dobou buď vyhozeni, v mizerné formě nebo na mizerném umístění. Mourinho to má teď parádně rozjeté, dokonce bych řekl, že to bude jedno z nejlepších zimních období, minimálně od 2009/10. A herní projev? O parník nejlepší! A nepamatuju si, že by tu na některého z těch manažerů byl aspoň poloviční hate.

A prosím, ten ohraný argument (a většinou ten jediný, co máte), že Mourinho má super mega ultra vytuněný kádr, který ostatní neměli, ten se ani neobtěžujte psát. Wink
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 5:32 pm    Předmět: Citovat

Spíš bych řekl, že Benítez splnil to co po něm všichni (vedení i fans) chtěli. A z tohoto důvodu neodchází jako koště. Každopádně je zapsán pod EL - to už mu nikdo neodpáře. A v pár zápasech jsme hráli i krásný fotbal (např: WHU nebo Arsenal).

A já ho za to působení nesnižuji ani nevyzdvihuji, splnil cíl a šel - tím to pro mě hasne. Nemyslel jsem si, že tohle jméno tady bude potřeba ještě někdy vytahovat, když tady nebyl v lásce.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 6:11 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
A herní projev? O parník nejlepší!

Já nevím, ale mě přišlo, že do utkání s Arsenalem jsme hráli strašnou sračku a nedalo se na to koukat vůbec. Ono ani potom občas, ale to záleží na chuti. Z mého pohledu to byla bramboračka hodně dlouho. A období, kdy jsme hráli lepší fotbal než cokoliv, co jsme hráli letos měl snad každý manažer - AVB začátek, kdy drtil soupeře za soupeřem, RdM taky první měsíce minulé sezony, loni Benitez na konci sezony taky celkem slušně přehrával některé a byly to výborné výkony.

Tohle je tvoje aktuální pravda na základě toho, že miluješ Mourinha a vnímáš především to, co se ti líbí. Za což tě nekritizuju, já ho nemám rád a vidím přesný opak a přehlížím některé hezké věci (které zmíním jednou a dost).

A nemá o parník lepší kádr? :O Minimálně v té ofenzivní záloze, kde jsme měli loni jako prvního náhradníka Mosese a neměli půl roku náhradu za Torrese, který musel odehrát každý zápas? Co období, kdy jsme měli na lavičce 3 obránce, 1 záložníka a mladíky? To mi přijde jako objektivní argument. Mourinho má k dispozici 2 jedenáctky, loni jsme občas neměli dost borců ani na lavičku.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 7:15 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Mě by zajímalo, jak by zrovna ten tvůj Benítéz fungoval během přestupáků.

Nefungoval by nijak. Tu pravomoc by nikdy nedostal Wink

blade115 napsal:
Ono, vy tu sice Mourinha pořád hejtujete, ale všichni manažeři od Carla až po Roberta byli touto dobou buď vyhozeni, v mizerné formě nebo na mizerném umístění.

Tak kromě Hiddinka byli vyhozeni úplně všichni. I Mourinho.

blade115 napsal:
A prosím, ten ohraný argument (a většinou ten jediný, co máte), že Mourinho má super mega ultra vytuněný kádr, který ostatní neměli, ten se ani neobtěžujte psát. Wink

Máš pravdu. To je tak evidentní, že to už ani nemá smysl psát Wink Na to, jaký má kádr, je ten herní projev pořád dost velká sračka, byť v posledních zápasech o fous menší. Ale o atraktivním herním projevu mám tedy úplně jiné představy...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 7:29 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Máš pravdu. To je tak evidentní, že to už ani nemá smysl psát Wink Na to, jaký má kádr, je ten herní projev pořád dost velká sračka, byť v posledních zápasech o fous menší. Ale o atraktivním herním projevu mám tedy úplně jiné představy...

Pff, tohle je nejlepší fotbal v historii, nikdy jsme nehráli lépe. Ba nikdo na světě nehrál lépe. Jen to nechápeš a nevidíš.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další
Strana 3 z 33

Přejdi na: