Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st září 30, 2020 11:08 am    Předmět: Citovat

A taky to znamená, že na Jorginha budeme koukat celou sezonu. Už jen proto začíná být dost akutní ten Rice. Ať si WHU vezme RLC klidně na přestup a k tomu si vybere ze všech "plus minus odpadlíků". A ten zbytek peněz snad někde zchrastíme...

Pokud to nevyjde, bude nevyhnutelné ve středu co nejvíc točit trojku Mount, Kovačič, Kanté. V ofenzivně snad Mount chybět nebude, tam je těch solidních možností víc než dost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: st září 30, 2020 2:16 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
A taky to znamená, že na Jorginha budeme koukat celou sezonu. Už jen proto začíná být dost akutní ten Rice. Ať si WHU vezme RLC klidně na přestup a k tomu si vybere ze všech "plus minus odpadlíků". A ten zbytek peněz snad někde zchrastíme...

Pokud to nevyjde, bude nevyhnutelné ve středu co nejvíc točit trojku Mount, Kovačič, Kanté. V ofenzivně snad Mount chybět nebude, tam je těch solidních možností víc než dost.

Tak pokud dokážeme prodat Rüdigera, Bakayoka a jako část obchodu by se zakomponoval RLC, myslím, že finančně by to mohlo Rice pokrýt. Otázkou je, jestli se WHU má vůbec zájem bavit. Já tak nějak v koutku duše doufám, že se nějaká panika v Itálii urodí a my budeme moci Jorginhovi zamávat na cestu a 40-50M liber za něj získat. Pár měsíců bez se snad obejdeme a tu jeho střídající roli pak může převzít Gilmour.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st září 30, 2020 9:21 pm    Předmět: Citovat

Já obecně souhlasím. Někdy se ale už musím smát těm očekáváním a vysněným zámkům. Nyní je to Gilmour. OK, vypadal výborně, takže rozumím. Ale nedávno byl v podobné pozici RLC...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 8:46 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Já obecně souhlasím. Někdy se ale už musím smát těm očekáváním a vysněným zámkům. Nyní je to Gilmour. OK, vypadal výborně, takže rozumím. Ale nedávno byl v podobné pozici RLC...

Jakože ta očekávání od RLC nebyla reálná?

Samozřejmě, některé věci dopředu neodhadneš, ale mám skoro pocit, že on byl objektivně hodnocen do budoucna hodně vysoko.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 9:29 am    Předmět: Citovat

RLC je mnohými stále oceňován velmi vysoko. Pokud ho přestanou trápit zranění, má pořád velký potenciál. U Gilmoura se nebavíme o nějakém vysněném zámku - je to mladý kluk, který se stále vyvíjí, ale pozici v týmu do rotace zastat může. Může hrát méně důležité zápasy, může naskakovat z lavičky a fotbalovou roli Jorginha zastat. Potenciál na to má. Přínos Jorginha do budoucna je naopak diskutabilní. Samozřejmě, pokud Jorginho odejde, Rice je zcela bezpochyby kandidát č.1 na jeho náhradu (nebo spíš vylepšení sestavy Very Happy )
Vysněný zámek byl CHO, kterému se dal brutální plat a vypadalo to, že na něm budeme i přes jeho nízký věk stavět. Zatím se tak nestalo, ale i tak ukazuje, že přínos pro tým mít dokáže, když prostor dostane.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 12:55 pm    Předmět: Citovat

Tak RLC hrál pod Sarrim parádně, rozhodně líp než třeba hráč sezony letos Kovačič nebo Barkley. Podle mého byl vedle Kanteho nejlepším záložníkem. V CP si vydobyl i pozvánku do repre. Že se zranil a vynechal rok, učil se znova chodit, to je smůla, se kterou bohužel nikdo nic nenadělá.

Uvidíme, jestli vydrží zdravý a jestli se na hostování opět chytne - pokud se vrátí do formy pod Sarrim/v CP, tak klidně může přijít příští sezonu zpátky. On je stejně starý jako Maddison a Grealish, což jsou jména, u kterých se spekulovalo, že půjdou do MU. Kluby je nakonec nepustily, ale je vidět, že i hráči kolem 25 mají budoucnost. Very Happy

Gilmour je mladý a pokud v něm Lamps vidí talent a věří, že bude minimálně srovnatelný s Jorginhem už teď, tak mu věřím - zatím u mladíků střílí do černého - Mount, Tammy, James, Tomori, všichni se osvědčili výborně. Není důvod v současnosti mu v tomhle nevěřit. Naopak, oproti Ampaduovi, který je starší a nezůstal v CFC to smysl dává.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 1:23 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
steiner napsal:

Samozřejmě, některé věci dopředu neodhadneš, ale mám skoro pocit, že on byl objektivně hodnocen do budoucna hodně vysoko.

Jen poukazuji na to, že ten progres často nejde tím směrem, který tu byl všeobecně očekáván. Ti hráči často hrají parádně v nějakém období, viz třeba RLC či CHO, aby následně další rok marodili a hráli mizerně. Grealish a Maddison jsou základní kameny svých týmů, hrají zápas co zápas a pro ty týmy mají obrovskou cenu. Stačí se podívat na konec loňské sezóny, kde byl Maddison mimo. RLC ani CHO se zatím tomuto neblíží. CHO má čas, je mladý. Nicméně u něj jsme se hodně namlsali, kdy hrál famózně zejména jako střídající hráč. Nejsem si ale jist, jestli RLC naplní ta očekávání. Je to spíš jen takový povzdech. Pamatuji si, jak se Jirka u těch mladíků ty vzdušné zámky snažil bourat...hodně na to myslím. Potenciál je jedna věc. Jeho naplnění v konkrétní situaci pod konkrétním koučem s určitým stylem hry je věc druhá.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 4:36 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
FairCop napsal:
steiner napsal:

Jen poukazuji na to, že ten progres často nejde tím směrem, který tu byl všeobecně očekáván. Ti hráči často hrají parádně v nějakém období, viz třeba RLC či CHO, aby následně další rok marodili a hráli mizerně. Grealish a Maddison jsou základní kameny svých týmů, hrají zápas co zápas a pro ty týmy mají obrovskou cenu. Stačí se podívat na konec loňské sezóny, kde byl Maddison mimo. RLC ani CHO se zatím tomuto neblíží. CHO má čas, je mladý. Nicméně u něj jsme se hodně namlsali, kdy hrál famózně zejména jako střídající hráč. Nejsem si ale jist, jestli RLC naplní ta očekávání. Je to spíš jen takový povzdech. Pamatuji si, jak se Jirka u těch mladíků ty vzdušné zámky snažil bourat...hodně na to myslím. Potenciál je jedna věc. Jeho naplnění v konkrétní situaci pod konkrétním koučem s určitým stylem hry je věc druhá.

Ale to přeci nejsou žádné vzdušné zámky, já naopak nemám rád to pokrytectví, kdy se mlčí do té doby, než je jasno.

Objektivně říct a usoudit, že má někdo kvalitu a potenciál je jedna věc. Pak je fanouškovství, což je zase něco jiného.

Samozřejmě, že nikdo z nás neví, jak se to bude s jakým hráčem vyvíjet - neodhadneš zranění, neodhadneš ani pokles formy ani to, kdy hráč těžil z hypu z mládežnických kategorií.

Podle mě RLC už nenaplní ta očekávání, která já na něj měl cca 5 let zpátky. Stejně tak se zdá, že Mount mnohonásobně překoná má očekávání. Takový Tammy jich dostál.

Ale vzpomenu i na Feruze, kterého jsem, protože nejsem žádný odborník, považoval za velký talent - a teď ten borec tuším už ani nehraje fotbal.

Jak já RLC sledoval, tak má očekávání byla obrovská a neřekl bych, že byla nereálná - ano, pokud teď někdo se znalostí toho všeho, co se stalo přijde a začne tehdejší soudy relativizovat, tak je podle mě nefér. Pokud však někdo boří současné vzdušené zámky, pak moc práce asi nemá, protože nevím kdo tady má na RLC ještě velké nároky.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2020 7:55 pm    Předmět: Citovat

Jako fakt nevím, proč by Hudson-Odoi měl jít do Bayernu. Vždyť přivedli za velké peníze Saného, mají výborného Gnabryho, tak těžko bude hrát víc než u nás. Možná by pak pustili Comana, ale stejně. Doufám, že zítra bude opět v základu a výborným výkonem si řekne o místo i přes návrat hráčů.

Bylo by to sice jen roční hostování, ale v Bayernu ví co dělají. Pokud se tam chytne, tak si dovedu představit, že se nebude chtít jen tak vrátit a bude tlačit na přestup.

I kdyby měl letos odehrát všechny poháry, 10-15 ligových zápasů a chodit na hřiště v 60. minutě oživit hru jako proti WBA, tak to pro něj bude sakra dobrá sezona, na které se dá postavit základ do těch dalších.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2020 5:18 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Souhlas. Pochopil bych klub ze středu tabulky PL nebo širší špičky v Německu. Někde, kde bude pravidelně hrát, sbírat týden co týden desítky minut na hřišti. Bayern, který je vyšší level než my v současnosti, nedává vůbec smysl. Je jasný že Bayern za tím vidí příležitost si ho rok zpracovat, aby pak tlačil na přestup.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2020 9:01 am    Předmět: Citovat

Tak teď se objevuje plno konin, které ale mají nějaký reálný základ. CHO do Bayernu, Rudiger do TH, apod.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2020 11:29 am    Předmět: Citovat

Davide, na obou přestupech je kus pravdy. Rüdiger chce skutečně do Tottenhamu, na tom se shodnou nejlepší zdroje. Lampard ho má jako 5. stopera a on chce ukázat, že na Premier League. V tom by mu hostování u konkurenta hrálo dokaret. Bayern chce CHO, to je také pravda. Nicméně musíš si najít zdroje, které to podají co nejpřesněji. U CHO je to překvapivě Ital Romano.

Bayern Münich are trying again for Callum Hudson-Odoi, yes. But there’s no agreement with Chelsea at the moment and Lampard wants to keep him.

CHO has *not* asked to leave the club. He’d be happy to stay, he loves Chelsea and he’ll respect #CFC decisions about his future. 🔵

Tohle je neblíž pravdě. A na základě tohoto vyjádření a jeho startu proti Palace fakt nevím, kam by CHO chodil.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2020 11:37 am    Předmět: Citovat

Však já píšu, že jsou to reálné spekulace. nepíšu, že si to někdo vymýšlí. To info z twitteru znám moc dobře. Ale posilovat TH, to se mi nelíbí...to není Luiz. JM by z něj zase udělal top beka. Já bych ho poslal do WH.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2020 11:44 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Však já píšu, že jsou to reálné spekulace. nepíšu, že si to někdo vymýšlí. To info z twitteru znám moc dobře. Ale posilovat TH, to se mi nelíbí...to není Luiz. JM by z něj zase udělal top beka. Já bych ho poslal do WH.

Pak jsem si to přečetl ještě jednou, máš pravdu. Také bych ho Tottenhamu neposílal, WHU zní lépe.
bluefancfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2020 12:17 pm    Předmět: Citovat

Tak nám tu teda ostalo 5 stoperov a DMko typu Rice neprišlo.

Čo by ste povedali na presun Christensena na defenzívneho záložníka? Razom by sme mali už len 4 stopérov, čo je ideálny počet, zároveň by sme vyriešili stred zálohy. V Dánskej repre tam niekoľkokrát hral, rozohrávku a prehľad v hre má slušnú, nič extra tvorivé, ale prihrávky aj futbalové riešenie situácií sú kvalitné. Tiež je dosť vysoký na hlavičky a držať pozíciu zvládne dobre. Mohol by de facto plniť rolu, ktorú u nás zastával Matič a tým pádom by Kanté mohol hrať svoju najlepšiu hru. Tiež by nám to otvorilo možnosti hrať doublepivota či už v systéme 4-2-3-1 alebo 3-4-3.

Rovnako by to aj zakrylo nedostatky, ktoré sú na jeho hre zjavné na pozícii stopéra. Keby prehral súboj, nebola by to taká tragédia, nakoľko by za ním stále bola stopérska dvojica, ktorá to môže pokryť.

Samozrejme je to len nápad a moja špekulácia, k Frankovi sa to tak či tak nedostane, ale zaujíma ma váš pohľad na vec.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201  Další
Strana 197 z 201

Přejdi na: