Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2020 10:05 pm    Předmět: Citovat

🗣: “Mentalita Christiana Pulišiće je taková, že by nejradši hrál i přes bolest. Chce hrát každou minutu. Klub si brzy uvědomil jeho náchylnost ke zranění. Existoval důvod, proč Christian Pulišić nenastoupil téměř 2 měsíce v Premier League. Lékařský tým stále pracuje na tom, vybudovat mu sílu v určitých svalech. Christian má navržený speciální program, podle kterého musí cvičit. Je to velmi zdlouhavý a komplikovaný proces, ale všichni věří, že mu nakonec pomůže.” 🙏🏻💙
🔈{Simon Johnson - The Athletic}
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levis

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2021 5:43 pm    Předmět: Citovat

Tomoriho hosťovanie v AC Miláno mi nedáva žiadnu logiku. Tam idú evidentne na titul, čiže hneď tak ľahko v základe hrať nebude. Majú tam stopérsku dvojicu Kjear a Ramagnoli, ktorí hrávajú viac menej pravidelne. Ostatné minúty na stopérovi si delia Gabbia a Kalulu. Tých by eventuálne mohol výkonnosťou a skusenostami preskočiť a mohol by tak byť teoreticky treťou voľbou.

To by v porovnaní s jeho situáciou v Chelsea bol síce posun, ale ak má ísť na hosťovanie, navyše do inej krajiny, tak snáď aspoň niekde, kde bude skôr či neskôr pravidelne hrávať.

Nakoniec jeho celá situácia od začiatku sezóny nedáva žiadny zmysel.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2021 9:35 pm    Předmět: Citovat

Romano pise o opcii za 30 mega u Tomoriho...Nechapem ci Lampsovi zbalil zenu alebo o co tu ide, ale zo dna na den bol na odpis bez toho aby predviedol nejaky hrozostrasny vykon...Takze Silva za rok a pol konci a budeme tu mat Zoumu s Christensenon a Rudigerom...Krasne vyhliadky...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 6:29 am    Předmět: Citovat

Tohle je fakt píčovina na úrovni KdB či Lukaka. Zbavovat se nejtalentovanějšího hráče na postu, který je velmi slabě obsazen a bude hůř...fakt ty myšlenkový pochody nechápu. Myslel jsem, že se naše vedení poučilo, ale evidentně ne. A nezpochybnitelnou vinu na tom nese i Lampard, který ho do téhle pozice zcela záměrně dostal. Že si takovým způsobem vytře zadek zrovna s Tomorim, to by asi nikoho dva roky nazpět nenapadlo...

Nezbývá než doufat, že si v AC nezahraje vůbec, čímž sice tuhle sezonu zabije komplet, ale aspoň nám zůstane.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 8:11 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Bohužel Lampard podlehl hráčské síle. Kde jsou ty časy, kdy řekl Luizovi nazdar a bylo. Chápu, že teď není dobrý trh na odchod hráčů, ale takhle se to neřeší. Aby v létě chtěl Rüdigera pustit klidně do Spurs, počítal s Tomorim a pak to otočil. Přitom na základě výkonů těžko, protože Tomori kdy hrál byl dobrý. Rüdiger sice nedělá chyby, ale jeho rozehrávka je tragická.

Jako že AC Milan zaplatí výkupku reálně nevidím. Italské kluby bez toho málokdy dělají hostování. Ale osobně si nejsem jistý, na kolik to je dobrý krok. Na začátku bude hrát maximálně poháry, kdoví zda vůbec rozeskne stoperskou dvojici, která evidentně fungovat musí, když jsou na čele.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 1:06 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Romano pise o opcii za 30 mega u Tomoriho...Nechapem ci Lampsovi zbalil zenu alebo o co tu ide, ale zo dna na den bol na odpis bez toho aby predviedol nejaky hrozostrasny vykon...Takze Silva za rok a pol konci a budeme tu mat Zoumu s Christensenon a Rudigerom...Krasne vyhliadky...

Tak třeba se počítá s Malangem Sarrem, tím mladým nizozemcem, nákupem stopera.
Nic to ale nemění na tom, že bych tu Tomoriho viděl 1000x raději než Rüdigera s Christensenem dohromady. Tyhle druhé šance jsou jak trn v zadku.
Už vidím ten scénář: Lampard s vedením Tomoriho odpálí, protože je tam možná nějaký problém -> Lamparda pak vyhodí -> Tomori se vrátí třeba do Úček jako top stoper. To mě asi klepne. Možná by bylo nejlepší jak píše George - prosrat tu půlku sezony navíc a aby se vrátil a znovu zabojoval o druhou šanci, u nás je to přece o nekonečné trpělivosti s blbcema, tak snad bude jedna taková trpělivost s tímhle klukem. Fakt by mě zajímalo, co se to tam mezi Lampardem a Tomorim děje, v čem je ten pes zakopaný. Že by kluk nechtěl makat?
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 8:08 pm    Předmět: Citovat

Paolo Maldini: “Fikaya Tomoriho jsme chtěli přivést do týmu už loni v létě, vždy byl jedním z našich hlavních přestupových cílů. Je pro náš tým perfektní a pracujeme na posledních detailech. Tento týden se k nám připojí.”

Fakt máte jistotu, že tu výkupku nezaplatí? Protože jestli jo, tak jsme fakt čuráci. A bohužel to není o "druhých šancích", ale o patnáctých, dvacátých, třicátých, xtých šancích. Kolikrát nás vytočil Christensen doběla? Má někdo naději, že z Rüdigera bude někdy mašina? Vydrží průměrný Zouma na nadprůměrné úrovni? Abysme tady příští sezonu neřešili, že už sice dorazil Rice, ale dokud nepřijdou pořádní stopeři, tak se nic nezmění...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 9:26 pm    Předmět: Citovat

Lampard má stále možnost cuknout a celou situaci vyžehlit. Pevně věřím, že v něm hlodá, že dělá chybu.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 9:58 pm    Předmět: ... Citovat

Tomori je krásný příklad hráče, jehož cena a renomé stoupá s každým dnem, co není na hřišti... teď je otázka, jestli by to stejně dobře fungovalo, kdyby na tom hřišti byl.

Za mě Tomori náš třetí nejlepší stoper, navíc odchovanec a mladý hráč. A ano, v těch pár momentech, které v této sezóně dostal se mi líbil a štve mě, že ho Lampard nestaví víc, ale na druhou stranu to byl právě Lamps, který to jeho jméno dostal pořádně do hlav fanoušků Chelsea - kdo ho pořádně znal, když kopal v Brightonu nebo v Hullu? Takže já si moc nepohrávám s myšlenkou, že je tam mezi nimi zlá krev.

Lampard ho chtěl nechat hostovat už v minulosti, několikrát se vyjádřil, že chce, aby na sobě zapracoval a až to udělá, tak vidí jeho budoucnost v Chelsea. Fik je velmi ambiciózní a sebevědomí, takže to AC je pro něj výzva a popravdě věřím tomu, že ten základ si pro sebe urve velmi rychle.

Jestli by tady zůstal a posouval se ze 4. na 3. na tom žebříčku stoperů, to mě stejně moc nebere, protože tyhle zápasy jednou za měsíc stejně nic neukážou a stavět se na nich nedá. V zápase proti Lutonu by prostě Silvu pro Ligu Mistrů na lavičku neposadil.

A v létě stejně budeme stopera řešit a stejně budeme cílit na velkou kvalitu (ideálně do základu) a opět by jeho pozice byla složitá po dvou letech lavičky.

Nemyslím si, že hostování Tomoriho nutně znamená, že stopery nebudeme prodávat. Naopak nevěřím tomu, že Rudiger i Christensen s námi zahájí novou sezónu. Vůbec bych se nedivil, kdyby šanci v Ačku dostal Guehi.

To hostování by bylo na hovno, kdyby odcházel hráč ala Billy Gilmour, tedy kluk, který je na pomezí lavičky a základu a jen mu chybí herní praxe. Jenže Tomori je tribuna - a jo, to mě sere, ale to mě sere už dlouho a sralo by mě to evidentně i další měsíce. Tady to totiž nestojí tak, že buď odejde, nebo zůstane a bude hrát. Ono to je bohužel tak, že buď bude hrát jinde, nebo sedět u nás. Já budu rád, když ukáže svůj talent a výrazně se v Itálii zlepší, protože předpoklady pro to má.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 8:21 am    Předmět: Citovat

Tak rozdíl být trojka a na tribuně je sakra velký. V prvním případě může Tomori budovat svou pozici a začít klepat na základní sestavu. Pak stačí pár povedených výkonů a pozice se zlepšuje s tím co si zaslouží. Pokud je ale na tribuně, tak je na odchodu. Pokud jsou navíc před nim borci jen proto, že jinak budou fňukat, tak nemá nikdy šanci.

Co mi vůbec nepomáhá je následující myšlenka. AC Milan může mít za úplně stejné peníze Tomoriho a Rüdigera. Proč si asi vybrali Tomoriho a ne zkušeného Němce? Dost mě ty vyjádření Maldiniho zviklaly. Už v létě kolem něj kroužily zvučné kluby, AC byl jeden z nich. Lampard má možná poslední šanci to zvrátit.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 7:29 pm    Předmět: Citovat

Done deal, Tomori na hostování v ACM. Ideální by bylo, kdyby hrál v základu, ale zároveň taliáni nebyli schopní zaplatit výkupku - ta je cca 30 mega euro, což za mladého stopera není až taková raketa.

Navíc hráčům z Anglie se v Itálii poslední dobou daří - Baka je oporou v Neapoli (prý), Smalling prý v AC výborné výkony, Lukaku tam sype goly, Young hraje automaticky v základu v Interu, podobně Dalot v AC.

Taliáni si našli zdroj relativně levných hráčů, kteří mají kvalitu a jsou připravení na nejvyšší úrovni a dominují lize.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 7:40 pm    Předmět: .. Citovat

Smalling spíš AS než AC Wink Ale jo souhlas, jen bych ale dodal, že je to taky důkaz toho, že ta kvalita je aktuálně celkem nízko.

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 7:54 pm    Předmět: Re: .. Citovat

FairCop napsal:
Smalling spíš AS než AC Wink Ale jo souhlas, jen bych ale dodal, že je to taky důkaz toho, že ta kvalita je aktuálně celkem nízko.

Já bych řekl, že tady jde spíš o trend toho, že Anglie přebrala v posledních X letech ty nejlepší kouče z celé Evropy a je to ve výsledku znát - a teď nemám na mysli jen ty "prémiové" manažery jako Ancelotti, Conte, Klopp, Guardiola, Hassenhuttl, ale Anglie si dovedla i ty nejlepší experty na fyzičku, doktory a podobně.

A to všechno se přizpůsobilo té silovější, agresivnější a asi i rychlejší hře v Anglii, kdy ti hráči jsou vycepovaní nejlepšími trenéry, mají nejlepší support co se týče rozvoje a podobně a ve výsledku když přejdou do jiné ligy, tak jsou tam tyhle parametry znát.

Takový Young v Anglii už nestíhal, ale v Itálii patří k nejlepším wingbackům a ta rychlost je tam nižší, takže to zvládá v pohodě. Kdyby šel Azpi do Itálie, tak tam podle mého taky s prstem v nose brousí lajnu, protože ta intenzita je nižší.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 8:04 pm    Předmět: Re: .. Citovat

Talker napsal:
FairCop napsal:

Já bych řekl, že tady jde spíš o trend toho, že Anglie přebrala v posledních X letech ty nejlepší kouče z celé Evropy a je to ve výsledku znát - a teď nemám na mysli jen ty "prémiové" manažery jako Ancelotti, Conte, Klopp, Guardiola, Hassenhuttl, ale Anglie si dovedla i ty nejlepší experty na fyzičku, doktory a podobně.

A to všechno se přizpůsobilo té silovější, agresivnější a asi i rychlejší hře v Anglii, kdy ti hráči jsou vycepovaní nejlepšími trenéry, mají nejlepší support co se týče rozvoje a podobně a ve výsledku když přejdou do jiné ligy, tak jsou tam tyhle parametry znát.

Takový Young v Anglii už nestíhal, ale v Itálii patří k nejlepším wingbackům a ta rychlost je tam nižší, takže to zvládá v pohodě. Kdyby šel Azpi do Itálie, tak tam podle mého taky s prstem v nose brousí lajnu, protože ta intenzita je nižší.

Tak možná jsem to blbě napsal. Ona ta úroveň není nízká v porovnání s každou jinou ligou, myslel jsem to ve srovnání s Anglií a jeden z důvodů jsi asi i správně popsal Smile

dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2021 12:39 pm    Předmět: Re: .. Citovat

Talker napsal:

Ono možná by stálo za to nad tímhle zapřemýšlet i před nákupama z téhle soutěže. Proč Souček nebo Coufal do PL zapadli z uprděné Slavie z uprděný český ligy? Protože jsou to poctiví běhaví hráči, který hrajou s vysokou intenzitou a nejsou líní na krok. Naopak takový Jorginho si dával Itálii s prstem v prdeli, klídek, pohodička, na všechnu distribuci přihrávek mám čas. Po jeho příchodu do Anglie se tohle musí projevit. V opačném směru - jsem přesvědčen, že takový Emerson nebo Alonso ještě v Itálii můžou být sakra dobří a týmu prospěšní hráči. I Jorginho. My ale potřebujeme něco jiného.
Příkladem budiž i aklimatizace Havertze - ok, třeba nám ještě ukáže, zač je toho loket. Ale on už v Leverkusenu vypadal, že má na vše dost času.

Ohledně Tomoriho - pořád tomu nerozumím. Sad AC, pokud udělá titul nebo i jen LM a Tomori se dobře etabluje, tak cenovka 30M eur pro ně může být chuťovkou. Když to porovnám s Christensenem nebo Rüdigerem, kterým červen 22 končí smlouva, tak je mi do pláče. To jako teď dobrovolně riskujeme prodej Tomoriho, abychom zadarmo za rok a půl přišli i o Christensena s Rüdigerem? Nebo jim budeme ty smlouvy prodlužovat? O Silvovi vůbec nemluvím. My klidně za rok a půl můžeme mít z 5 stávajících stoperů jen Zoumu a zisk z toho zbytku jen 30M eur za Tomoriho. Rolling Eyes
No, věřme, že se nám Tomori vrátí a aspoň ten Rüdiger se v létě prodá.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205  Další
Strana 201 z 205

Přejdi na: