Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 10:59 am    Předmět: Citovat

Tuchel by pro ty dva mohl být plus, ale favoriti asi nebudeme. Zvlášť pokud bychom neurvali LM...

RLC by mi do širšího kádru nevadil, ale jak už jsem psal, radši bych u něj i Barkleyho otočil list.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 11:00 am    Předmět: Citovat

Hlavně za Jorginha i Emersona můžou kápnout solidní love. Pořád jsou to italští reprezentanti. Giroud nepodepíše novou smlouvu, to je podle mě téměř jistota. Kepa musí jít, bohužel teď nám za něj nikdo víc než 15M eur nedá, hostování pokryje jeho plat třeba z poloviny, na druhou stranu když se ve Španělsku zázrakem chytne, může se jeho cena třeba i vyšplhat na dvojnásobek. Christensen je otázkou, ale vůbec bych se nedivil, kdyby v plánech Tuchela byl jako náhrada za Silvu na pozici středního stopera.

Samozřejmě, že Chelsea pro Halanda i Upamecana bude v kurzu. Nejde jen o Tuchela, ale o tu bombu, co se tu buduje. I v "krizi" jsme hodně investovali do posil, do budoucna hodně zajímavých posil, a ti hráči to vnímají, že se tu buduje něco velkého. Výkupka za Halanda bude až snad v roce 2022. Chelsea klidně může přijít, vysypat na stůl 90-100M eur hned a ukázal koule, že nehodlá na nic čekat. Tím ohromně u toho hráče vyroste v kurzu.

Naposledy upravil dixks dne út únor 02, 2021 11:31 am, celkově upraveno 1 krát.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 11:17 am    Předmět: Citovat

Ty zprávy kolem Rice vnímám, ale přijdou mi až neuvěřitelné. Stejné vedení, které dotáhlo Bakayoka, tak nechce přivést Rice? Směšné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 11:33 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Ty zprávy kolem Rice vnímám, ale přijdou mi až neuvěřitelné. Stejné vedení, které dotáhlo Bakayoka, tak nechce přivést Rice? Směšné.

Já bych tu Rice taky chtěl, ale tohle je lichý argument, takhle to fakt brát nelze. To bys mohl z "nekompetence" obvinit každé vedení na světě. Každý se občas felí, navíc Bakayoko nestál 80 mega, ale polovinu. A v létě za něj snad velkou část dostaneme zpátky.

Já to ted rozhodně nemám ložené tak, že buď Rice, nebo provar. To by podle mě byl, kdybysme na ten post nepřivedli nikoho. Počkám si na na to jméno...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 11:37 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Já to ted rozhodně nemám ložené tak, že buď Rice, nebo provar. To by podle mě byl, kdybysme na ten post nepřivedli nikoho. Počkám si na na to jméno...

Určitě po Evropě běhá pár zajímavých hráčů, ale Rice je Angličan a lídr. Minimálně to druhé my potřebujeme jako sůl a další kontinentální typ jako Kepa/Havertz/Werner nám nepomůže. A teď to neberu, že jsou všichni provar, ale prostě jsou to zakřiknutí hráči. Žádné pozitivní osobnosti.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 12:00 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Výkupka za Halanda bude až snad v roce 2022. Chelsea klidně může přijít, vysypat na stůl 90-100M eur hned a ukázal koule, že nehodlá na nic čekat. Tím ohromně u toho hráče vyroste v kurzu.

S výkupkou máš pravdu, i kvůli tomu nevěřím, že by přišel. BVB je totiž sice na tom finančně hůř, ale zahojit se podle zpráv plánují prodejem Sancha, který pro ně dává mnohem větší smysl. V Haalanda bych proto moc nedoufal.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 12:53 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
dixks napsal:
Výkupka za Halanda bude až snad v roce 2022. Chelsea klidně může přijít, vysypat na stůl 90-100M eur hned a ukázal koule, že nehodlá na nic čekat. Tím ohromně u toho hráče vyroste v kurzu.

S výkupkou máš pravdu, i kvůli tomu nevěřím, že by přišel. BVB je totiž sice na tom finančně hůř, ale zahojit se podle zpráv plánují prodejem Sancha, který pro ně dává mnohem větší smysl. V Haalanda bych proto moc nedoufal.

Rozumím, ale snažím se přemýšlet i jinak - proč přijít o Halanda za rok za v jeho případě směšných 65M liber, když letos můžou dostat třeba 90 nebo 100? Já teda jeho příchod taky nevidím extra realisticky, překážkou č. 1 je prazmrd Raiola. Ale ten hráč už je teď totální superstar a chtít ho budou všichni. Proč to tedy nezkusit..
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 1:01 pm    Předmět: Citovat

Tak Raiola bude pushovat za přestup klidně v létě, ten nebude úplně překážkou. Spíš je otázkou, kam bude chtít pushovat. Very Happy

Každopádně pro Dortmund bude dávat větší smysl prodat Haalanda, protože cena Sancha v současnosti trošku klesla - ať už kvůli koroně nebo kvůli tomu, že jeho výkony nejsou na takové úrovni, jako předchozí 2 roky a je zastíněn Haalandem. Tam to možná prošvihli, protože loni za něj mohli dostat klidně 120 mega, letos budou rádi za nějakých 70-80.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 1:36 pm    Předmět: Citovat

Právě bych se osobně teda radši za 80 zbavil Sancha, kterého snadno nahradím, než za 120 Haalanda, na kterém to momentálně stojí a padá.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2021 2:46 pm    Předmět: Citovat

🗣: “V Chelsea nadále přetrvává pocit, že by si Kepa Arrizabalaga zasloužil druhou šanci, než bude muset učinit konečné rozhodnutí o své budoucnosti.”

🔈{Matt Law - The Telegraph}

Cize tento panic buy flop bude podlamovat vetvu aj Tuchelovi Confused
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2021 6:30 pm    Předmět: Citovat

Jestli mu Tuchel dá šanci, jde to na jeho vrub. Druhou šanci si zaslouží, jen když bude Mendy zraněnej, nebo se z něj stane síto...
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2021 7:05 pm    Předmět: Citovat

Mně to přijde naprosto logické. Udělali jsme ho za šílený prachy, ego vedení by neskouslo, kdyby měl po třech letech a pomalu bez pořádných výkonů jít. Vedení v tomhle bohužel neumí uznat chybu a udělat další krok. S Ricem je to podobné. Mám dojem, že tyhle žvásty jen tak neutichnou. Tuchel musí odolat a nechat chytat opravdu toho, kdo bude nejlepší. Že to bude Kepa je opravdu málo pravděpodobné.
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2021 6:39 pm    Předmět: Citovat

Kepa v bráně bez Silvy před sebou je časovaná bomba !
Jak říká dixks, jedině když bude Mendy out...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 8:30 am    Předmět: Citovat

Chelsea o víkendu jenom remizovala se Southamptonem a zraněné koleno si z tohoto utkání odnesl Mason Mount. Záložník londýnského klubu by neměl chybět dlouho, podle jeho slov se nejedná o nic vážného. (dailymail.co.uk)

Jestli přijdeme o Mounta, tak mi fakt budou docházet hráči, které na tom hřišti rád sleduju... Very Happy
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 9:17 am    Předmět: Citovat

Blbý je, že nás čekají pekelné dva týdny - Atletico, ManUtd, Liverpool, Everton. A nejsme v situaci, kdy si můžeme dovolit ztrácet body. Naopak jsou to v lize všechno zápasy o 6 bodů. Pokud vypadne byť jen na tyhle dva týdny náš nejlepší hráč, je to velký problém. Z hlediska výkonů mu nikdo další z útočných hráčů nesahá ani po kolena.

Z jiného soudku. Jsem velmi zvědavý, jak to brzké stažení z placu ovlivní CHO. Tuchel říká, že mu pořád věří, ale prostě se musí z toho poučit. Taky to byla jasná známka, že chybějící 100% nasazení nehodlá tolerovat. No..takovýmu Wernerovi asi to nasazení nechybí, ale často je jeho přínos na hřišti limitně blížící se k nule.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207  Další
Strana 203 z 207

Přejdi na: