Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 204, 205, 206, 207  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 9:37 pm    Předmět: ... Citovat

Dobrá, tvůj názor. Já už svůj napsal, točili bychom se v kruhu.

Každopádně jsem koukal znova na ty kanadské body našich ofenzivních hráčů - to je něco šíleného!

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 9:51 pm    Předmět: Citovat

Já rozhodně netvrdím, že můj pocit a můj pohled musí být ten správný. Naprosto beru tvůj. Smile

Jako ono i bez těch čísel je zřejmý, že takový Mount je terno. CHO to tam větrá. Werner hýří aktivitou, ale řešení situací je hrozný. Pořád tomu něco chybí. Já když viděl včera ManU, ti dají opravdu z každého hovna gól. Přitom ta jejich hra není kdovíco. My pořád držíme míč , budujeme hru, držíme otěže, ale ve vápně ty situace prostě nevyřešíme správně. Mít 2-3 góly na zápas, tak ta čísla jednotlivců budou jiná a hned by se debaty vedly veseleji. Very Happy
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:03 am    Předmět: Citovat

Kanté se vrací od nároďáku zpátky do Londýna. Hamstring. Fakt super. Zasraná repre pauza.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:47 am    Předmět: Citovat

Tak na zranění jsme letos oproti jiným příliš netrpěli, nemohlo to trvat věčně. Aspoň v praxi otestujeme tu Alešovu teorii, že Gilmour není v záloze ani čtvrtý v řadě a Tuchel to ve finále vymyslí jinak. Sám jsem zvědavý, jak to dopadne...
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 11:00 am    Předmět: Citovat

Kanteho zranenie je smutne, ale to sa stava v repre..Co mi hlava nebere su repre pauzy pocas covidu...Kluby si ako tak drzia bubliny a nam sa mozno vratia 3ja hraci s covidom z repre pauzy...Este horsia vec by bola ak by sa ti hraci vratili s covidom a ani by o tom nevedeli, to by mohol lahnut na marodku cely tim...To by bol taky problem sa trochu tomu covidu vo FIFA prisposobit?
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 11:00 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Tak na zranění jsme letos oproti jiným příliš netrpěli, nemohlo to trvat věčně. Aspoň v praxi otestujeme tu Alešovu teorii, že Gilmour není v záloze ani čtvrtý v řadě a Tuchel to ve finále vymyslí jinak. Sám jsem zvědavý, jak to dopadne...

Neřekl bych, že Kantého připadná absence souvisí s pozicí Gilmoura, který je víceméně brán jako alternativa Jorginha. Zranění Kantého spíše přinese větší zátěž pro Kovačiće, popřípadě se tam stáhne Mount.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 11:12 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Georgewon napsal:

Neřekl bych, že Kantého připadná absence souvisí s pozicí Gilmoura, který je víceméně brán jako alternativa Jorginha. Zranění Kantého spíše přinese větší zátěž pro Kovačiće, popřípadě se tam stáhne Mount.

Tak stáhnutí Mounta by mi upřímně až tak nevadilo, ta úvaha, že než Gilmoura Tuchel radši do zálohy vytáhne některého ze stoperů, už ale rozhodně ano...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 11:20 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Jirko, musím se přiznat, že to bylo psáno v afektu z první zveřejněné sestavy proti Sheffieldu. Ta byla změněna a s ní i mé naděje, že tenhle scénář nenastane. Ale že by byl Gilmour pro důležitý zápas první náhradník za tou trojku, tomu i tak nevěřím. Asi to nebude stoper, ale spíš ten Mount. Ten tam dohrál i zápas s Sheffieldem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 11:48 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Georgewon napsal:

Jirko, musím se přiznat, že to bylo psáno v afektu z první zveřejněné sestavy proti Sheffieldu. Ta byla změněna a s ní i mé naděje, že tenhle scénář nenastane. Ale že by byl Gilmour pro důležitý zápas první náhradník za tou trojku, tomu i tak nevěřím. Asi to nebude stoper, ale spíš ten Mount. Ten tam dohrál i zápas s Sheffieldem.

To je od tebe fér. Mount je za mě v pohodě, zvlášť pro "důležitý zápas". Přidává nám to ofenzivního hráče v sestavě navíc, po čemž tu vlastně nejvíc voláme. I tak ale věřím, že by se Gilmour do rotace dostat mohl. A pokud Kanté bude pár týdnů chybět, na tohle bysme reálnou odpověď dostat mohli.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 1:33 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

V prosinci jsme měsíc byli bez většiny ofenzivních hráčů, Pulisic je mimo většinu sezony, letos měl jednu delší (10 zápasů?) serii zápasů, kdy byl fit, Ziyech na tom byl podobně, Thiago out taky nějakou dobu, následky covidu u Havertze+zranění, kdy od listopadu prakticky nehrál donedávna (a když hrál, tak špatně), Kante prošvihl taky pěkných pár zápasů...

Sice to není nejhorší z ligy, na druhou stranu podle mého ani zdaleka nejlepší. Když to porovnám s lonským Liverpoolem, který musel řešit jen pozici stopera, kde měli 2 IP hráče (Gomez, Matip), jinak to odehráli s 10 stejnými hráči téměř celou sezonu...
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 1:46 pm    Předmět: Citovat

Georgewon:
Ale Gilmour není hráč, který by měl v tom systému nahradit do rotace Kantého. Gilmour může maximálně alternovat s Jorginhem. Pod Tuchelem jsme jen tři zápasy odehráli s dvojicí Kanté-Kovačić (ManU, Southampton - obě remízy - a Atletico odveta, kde ani Jorginho hrát nemohl), jinak je Jorginho pořád na place nebo ho alternuje právě Gilmour. Lze očekávat, že když nastoupí Jorginho a jako druhý hráč nenastoupí v ten moment primární volba Kovačić, tak tam bude hrát třeba Mount. Stejně, jako si dost dobře neumím představit střed Kovačić-Mount, tak si neumím představit Jorginho-Gilmour.

Co při zranění Kantého můžeme vidět na hřišti reálně (aspoň podle toho, že bychom nevymýšleli pro mnohé asi vzdušné zámky typu James nebo Christensen ve středu hřiště)? Jorginho-Kovačić - ano a asi to bude to nejčastější, co uvidíme. Jorginho-Mount, ano v případě, že se dá oddych Kovačićovi. Gilmour-Kovačić - může být, když Jorginho dostane oddych. Gilmour-Mount - lze si to představit, ale neočkávám, že se to stane. Jorginho-Gilmour - to mi dává pravděpodobnost ještě nižší než předchozí varianta. Ti dva spolu snad byli na hřišti v téhle sezóně jednou.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 2:42 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
V prosinci jsme měsíc byli bez většiny ofenzivních hráčů, Pulisic je mimo většinu sezony, letos měl jednu delší (10 zápasů?) serii zápasů, kdy byl fit, Ziyech na tom byl podobně, Thiago out taky nějakou dobu, následky covidu u Havertze+zranění, kdy od listopadu prakticky nehrál donedávna (a když hrál, tak špatně), Kante prošvihl taky pěkných pár zápasů...

Sice to není nejhorší z ligy, na druhou stranu podle mého ani zdaleka nejlepší. Když to porovnám s lonským Liverpoolem, který musel řešit jen pozici stopera, kde měli 2 IP hráče (Gomez, Matip), jinak to odehráli s 10 stejnými hráči téměř celou sezonu...

To si myslím, že jsi dost ustřelil...

Pulišič celkem zmeškal 12 zápasů, Zyiech taky 12, Silva 9, Havertz 8, Kanté 6. Dlouhodobě chyběl akorát Gilmour, pokud si ho tam chceš započítat (20 špílů). Popravdě si u nás nepamatuju tak friendly sezonu, co se zranění týče.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-9325385/Liverpool-charts-losing-players-injury-illness-days.html
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 5:48 pm    Předmět: ... Citovat

Je fakt, že na zranění si rozhodně stěžovat nemůžeme, ta čísla v rámci PL máme jedna z nejlepších.

Každopádně je fakt, že se asi nedá koukat jen na ta "oficiální" promarodění. Takových těch setback zranění máme dost a ačkoliv to mnohdy neznamená, že musí hrát zůstat na marodce, tak nedostatek kondice a tréninkové praxe ho o základ připraví - Havertz několik zápasů takhle proseděl, stejně tak Abraham nebo Pulišič.

Ale budu hlavně doufat, že touhle debatou nic nezakřikneme. Já repre pauzy nemám rád, zranění k nim bohužel patří, stejně tak jsou pak zrádné zápasy, které následují po té repre pauze - ale musím zároveň říct, že ten argument, že by se v době covidu ty reprezentační zápasy hrát neměly neberu. Přáteláky budiž, tam tomu taky moc nerozumím, když vidím jaké to sebou nese komplikace, ale všechny ty kvalifikace se někdy odehrát musí a covid tady máme už rok a nikde není řečeno, že třeba v květnu už o něm svět nebude vědět.

Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 7:02 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Ale budu hlavně doufat, že touhle debatou nic nezakřikneme. Já repre pauzy nemám rád, zranění k nim bohužel patří, stejně tak jsou pak zrádné zápasy, které následují po té repre pauze - ale musím zároveň říct, že ten argument, že by se v době covidu ty reprezentační zápasy hrát neměly neberu. Přáteláky budiž, tam tomu taky moc nerozumím, když vidím jaké to sebou nese komplikace, ale všechny ty kvalifikace se někdy odehrát musí a covid tady máme už rok a nikde není řečeno, že třeba v květnu už o něm svět nebude vědět.

Da sa to odohrat povedzme na neutralnej pode v bubline po sezone. Tym padom by sa nemuseli riesit odvety a za 2 tyzdne by to bolo z krku. Cudujem sa ze kluby si nevydupali nejake riesenie, lebo oni sa mozu roztrhat s opatreniami a bublinami ale tie na repre urovni mozu byt o par levelov nizsie a tu hrozi paralyzovanie klubu na 1-2 mesiace...Aj tak na tie zapasy nechodia divaci, ale odvysielalo by sa menej reklam a predalo menej TV prav, co je zjavne zdroj problemu klasicky...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 7:33 pm    Předmět: ... Citovat

Mně se to fakt blbě komentuje, protože bych byl fakt nejradši, kdyby žádné repre nebylo, ale ...

1. Nejsem si vůbec jistý, jestli jsou po celém světě prázdné stadiony a už vůbec si nejsem jistý, že skutečně platí rovnice: máš prázdný stadion, takže výhoda domácího hřiště padá. Hádám, že třeba Atlético proti nám by milionkrát raději hrála doma bez fanoušků než někde v Rumunsku. Stejně tak pražský Eden je přeci jen pořád víc, než kdyby Češi hráli proti Belgii třeba v Portu.

2. V létě se hraje EURO (a možná i jiné turnaje, o kterých já nevím), když se pak člověk koukne, kdy začínají některé ligy a předkola, tak si úplně nemyslím, že je tam nějak hodně prostoru pro dva týdny velkou "bublinu".

3. Že mě repre nezajímá neznamená, že na světě nejsou miliony fanoušků, kteří se na to těší a jsou to pro ně takřka vrcholové zápasy (kvalda na MS proti Belgii?! veliká věc - i když se bude hrát bez fanoušků).

4. Ten konec sezóny bude pro hodně hráčů dost komplikovaný - u nás například Giroud. Představa, že ti před týdnem skončila smlouva, ty jedeš na kvalifikaci na MS, tam ti praskne v koleni, tak máš problém.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 204, 205, 206, 207  Další
Strana 205 z 207

Přejdi na: