Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze o hráčích prvního týmu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 226, 227, 228  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 3:06 pm    Předmět: Citovat

Levis napsal:

Nech je alebo bude dopad tohto rozhodnutia akýkoľvek, stojím za Tuchelom. A už to bude len na Lukakuovi, aký prístup zvolí. Či bude bojovať alebo utečie.

Mám to stejně. Hlavně pořád nerozumím, na co si jako stěžoval.
Copak nevěděl, do jakého týmu jde? Nebylo mu řečeno, jakým stylem chce ten Tuchel hrát? Nebo mu měl jako Tuchel lhát, aby ho sem nahnal a pak ho využíval jinak? Vždyť to přece nedává smysl... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 3:09 pm    Předmět: Citovat

Tak podla Di Marza bol Christensen nachystany podpisat ale zacala sa zaujimat Barcelona...To sme stale este v dobe ked niektori hraci radsej pojdu do Barcelony ako by hrali v Chelsea? Confused Ved oni budu hore tak za 3 roky najskor ak im nahodou ten projekt so spanielskymi hracmi vyjde...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 3:34 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Tak podla Di Marza bol Christensen nachystany podpisat ale zacala sa zaujimat Barcelona...To sme stale este v dobe ked niektori hraci radsej pojdu do Barcelony ako by hrali v Chelsea? Confused Ved oni budu hore tak za 3 roky najskor ak im nahodou ten projekt so spanielskymi hracmi vyjde...

Na tu jejich "mládežnickou cestu" jsem mimochodem velmi zvědavej. Jak dlouho asi bude trvat, než jim dojde, že si s nima Real pohodlně vytírá zadek? Ne že bych byl tak naivní, že to některým zdejším diskutérům otevře oči, ale jako argument do ruky dobrý Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 3:40 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Mám to stejně. Hlavně pořád nerozumím, na co si jako stěžoval.
Copak nevěděl, do jakého týmu jde? Nebylo mu řečeno, jakým stylem chce ten Tuchel hrát? Nebo mu měl jako Tuchel lhát, aby ho sem nahnal a pak ho využíval jinak? Vždyť to přece nedává smysl... Rolling Eyes

Já to osobně vidím tak, že Lukaku to parádně zbabral. Chtěl si udobřit italské fanoušky a zamotal do toho nějaké připomínky k aktuálnímu rozpoložení ze současnosti (logicky na topu fakt nebyl a evidentně svůj díl odpovědnosti úplně přijmout neumí). No a výsledkem je, že si to luxusně rozjebal na všech frontách. Mimochodem jako fanouška Interu by mě to jeho vystoupení neposunulo ani o cenťák...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 3:42 pm    Předmět: Citovat

Tak Barca má stále jméno, no. Very Happy Vždyť se tak vyjádřil i Lukaku, že když nebyly nabídky od Realu, Barcy a Bayernu, pak jsme byli my.

Oni mu budou ochotní nasypat raketu, podobně jako Real Rudigerovi. Ono i v těch sračkách, v jakých jsou, mají stále příjmy 700 mega+. My máme 470.

Takže my jsme třeba ochotní narvat více do přestupové částky, jen abychom zachovali tu zdravou platovou politiku, kdežto španělé dlouhodobě tahají hráče naopak zas na neskutečné rakety na platu.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 4:05 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Já to osobně vidím tak, že Lukaku to parádně zbabral. Chtěl si udobřit italské fanoušky a zamotal do toho nějaké připomínky k aktuálnímu rozpoložení ze současnosti (logicky na topu fakt nebyl a evidentně svůj díl odpovědnosti úplně přijmout neumí). No a výsledkem je, že si to luxusně rozjebal na všech frontách. Mimochodem jako fanouška Interu by mě to jeho vystoupení neposunulo ani o cenťák...

Tak že to asi není inteligent, který spočítá derivaci funkce, to bych chápal. Ale že je tak blbej a neumí udělat ani rozhovor o odchodu z Interu, obejde stávající klub a ještě hanobí svoje stávající využití, to je až zarážející.
Jako fanoušek Interu bych se spíš tomu jenom smál. A mám pocit, že to s nima ani nehlo, udělali si obrázek a s otevřenou náručí by ho fakt nevítali.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 4:06 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Takže my jsme třeba ochotní narvat více do přestupové částky, jen abychom zachovali tu zdravou platovou politiku, kdežto španělé dlouhodobě tahají hráče naopak zas na neskutečné rakety na platu.

Se jenom zeptám, protože se mi to nechce dohledávat a někdo z vás to určitě bude vědět. Není náhodou zásadní rozdíl ve zdanění v Anglii/Španělsku? Mám pocit, že se o tom mluvilo, proč jsou tam ty platy výrazně vyšší...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 4:19 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Freddie napsal:

Na tu jejich "mládežnickou cestu" jsem mimochodem velmi zvědavej. Jak dlouho asi bude trvat, než jim dojde, že si s nima Real pohodlně vytírá zadek? Ne že bych byl tak naivní, že to některým zdejším diskutérům otevře oči, ale jako argument do ruky dobrý Very Happy

Tak Barca to táhne teď do absurdna. Tady byl preferovaný mix přivést kvalitní hráče do základu a místo průměráků na lavičce dát prostor odchovancům. Jen tak aby jsi tu pak neříkal, že tu chceme 15 odchovanců hned teď v kádru rovnou jako argument... Very Happy

Letos jsme hráli několik zápasů s Betinellim na lavičce, přičemž je téměř nulová šance, že do zápasu zasáhne Kepa, natož třetí golman. Klidně jsme mohli mít v ačku téměř 2 měsíce Valea (nebo někoho jiného), kdy by mohl být třeba i užitečný. Vypadal líp, než kdejaký hráč z ačka. Přišel "nepodstatný" zápas a ono ho do té bubliny šlo zařadit (a hned vyřadit? Very Happy).

Jinak jako příklad třeba Maatsen, kdy jsme mohli kopnout do prdele alonsa a dát mu šanci (můžeme i teď v zimě, protože nemáme Chilwella).
Pokud to Tuchel myslí vážně s Gallagherem (asi na ofenzivních pozicích), pojdme to zkusit tak, že pustíme 2 ze čtveřice Puli-Werner-Ziyech-CHO(na hostování?), k tomu pryč Barkley a dát tam Gallaghera s Valeem (nebo někoho jiného).
Pokud odejdou 3 stopeři, dejme prostor Colwillovi na pozici 5. stopera místo abychom přivedli nějaký trash jen aby nám tam někdo seděl.

V době covidu je to samozřejmě složitější, každopádně to je něco, co jsme mohli dělat X let a vysrali jsme se na to ve prospěch toho, že jsme si drželi v kádru průměráky nebo si dokonce na pozice dvojek/trojek ty průměráky rovnou vodili.

Lampard zapracoval pár hráčů a ukázal, že jsou s prstem v nose mezi nejlepšími v kádru, Tuchel udělal super krok s Chalobahem, tak snad bude mít koule příští rok ke Gallagherovi přihodit třeba Valea, Gilmoura, Maatsena nebo někoho jiného, kdo už není "hotový hráč".

Pokud na to nebudou mít, tak na hostování.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 4:26 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Freddie napsal:

Nooo prave som nad Madridom dnes rozmyslal, buducu sezonu to s nimi nebude sranda. Vyzera ze si len za plat vezmu Mbappeho a Rudigera, Haaland pojde za znizenu vykupku...Alabu ziskali tiez len za poplatok hracovi...S nimi je na prestupovom trhu tazko, Marina a Levy si mozu gratulovat ake dealy vybavili Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 5:54 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Jenže ve finále to znamená zapracovat v průměru tři odchovance každou sezonu, a to ještě v lepším případě. Lampard dal první sezonu (bez přestupáku) Mounta, Jamese, Tammyho a Tomoriho. Další už nikoho, dokonce jednoho z nich odřízl. Letos to měl být Livramento, Guehi a Gilmour, nakonec z toho byl Chalobah + RLC - Abraham. Příště to má být Gallagher, znovu Gilmour, Colwill, Vale a Maatsen. Jako vážně? Na těch 15 jmen se tímhle "požadovaným" tempem za tři roky dostaneš Wink

A co s tím zbytkem? U RLC bude všem šumák, když pět zápasů prosedí a pak jako čtyřka naskočí, aby si tři před ním odpočinuli. Ale dáš to bez keců u Gilmoura? Stejně tak u Ziyecha přijmeš, že ze čtyř špílu dva prosedí a dvakrát naskočí z lávky. Ale být to Gallagher, budeš mít už jen z principu osypky.

Mně mladí rozhodně nevadí, ale myslet si, že na těch záložních pozicích náš klub vyzdvihnou o level až dva výš, je podle mě utopie. To jsou hrátky jen pro váš dobrý pocit Wink
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 8:15 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:

Jenže ve finále to znamená zapracovat v průměru tři odchovance každou sezonu, a to ještě v lepším případě. Lampard dal první sezonu (bez přestupáku) Mounta, Jamese, Tammyho a Tomoriho. Další už nikoho, dokonce jednoho z nich odřízl. Letos to měl být Livramento, Guehi a Gilmour, nakonec z toho byl Chalobah + RLC - Abraham. Příště to má být Gallagher, znovu Gilmour, Colwill, Vale a Maatsen. Jako vážně? Na těch 15 jmen se tímhle "požadovaným" tempem za tři roky dostaneš Wink

A co s tím zbytkem? U RLC bude všem šumák, když pět zápasů prosedí a pak jako čtyřka naskočí, aby si tři před ním odpočinuli. Ale dáš to bez keců u Gilmoura? Stejně tak u Ziyecha přijmeš, že ze čtyř špílu dva prosedí a dvakrát naskočí z lávky. Ale být to Gallagher, budeš mít už jen z principu osypky.

Mně mladí rozhodně nevadí, ale myslet si, že na těch záložních pozicích náš klub vyzdvihnou o level až dva výš, je podle mě utopie. To jsou hrátky jen pro váš dobrý pocit Wink

ach jo, ty mě nechceš pochopit mi přijde. Já tu dávám příklady, nemusí to být 3 hráči rok co rok a že všichni zůstanou v tom kádru 10 let. Tuchel zapracoval dejme tomu dva, ale to neznamená, že RLC zůstane. Klidně může přijít posila v létě (Rice, Tchuameni?) a přebrat minuty Jorginha/Kanteho a RLC, část přebere Gallagher/Mount a RLC odejde.

Za mě je například ideální doba zapracovat Maatsena teď. Jeho konkurencí je alonso, což by měl dát s prstem v nose, pokud na to bude mít. Pokud nebude, tak si může střihnout v létě hostovačku.

Nemusí to být každý rok 3. Klidně to můžou být teď 3 (RLC, Maatsen, Chalo), jeden například odejde (RLC), příští rok 2, Vale to v zimě/v létě 2023 třeba vezme podobnou cestu jako teď Gilmour a půjde na hostovačku a někomu jinému se naopak podaří získat základ.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2022 2:08 pm    Předmět: Citovat

Podle všeho výborná předzápasová tiskovka Tuchela. Neshody s Lukakem urovnány, hráč se trenérovi omluvil a figuruje v sestavě. Snad dá gól. Nebo dva.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2022 7:55 pm    Předmět: Citovat

@ChelseaFC: A message from Romelu.

Lukaku se kaje. Tuchel své karty zahrál dokonale. Nic nebrání, aby zitra zostudil kohouty. Pokud mu teda nebude vadit si to rozhádat u Conteho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2022 10:54 pm    Předmět: Citovat

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/rvxfoz/premier_league_midfielders_wingers_directness_and/?utm_medium=android_app&utm_source=share

CHO , najviac priamociary zaloznik ligy...Progresivna akcia kazdy 3-4 dotyk s loptou. Mount bieda, vela strat a alibizmus
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2022 7:34 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
ach jo, ty mě nechceš pochopit mi přijde. Já tu dávám příklady, nemusí to být 3 hráči rok co rok a že všichni zůstanou v tom kádru 10 let. Tuchel zapracoval dejme tomu dva, ale to neznamená, že RLC zůstane. Klidně může přijít posila v létě (Rice, Tchuameni?) a přebrat minuty Jorginha/Kanteho a RLC, část přebere Gallagher/Mount a RLC odejde.

Za mě je například ideální doba zapracovat Maatsena teď. Jeho konkurencí je alonso, což by měl dát s prstem v nose, pokud na to bude mít. Pokud nebude, tak si může střihnout v létě hostovačku.

Nemusí to být každý rok 3. Klidně to můžou být teď 3 (RLC, Maatsen, Chalo), jeden například odejde (RLC), příští rok 2, Vale to v zimě/v létě 2023 třeba vezme podobnou cestu jako teď Gilmour a půjde na hostovačku a někomu jinému se naopak podaří získat základ.

Jako ideální teoretická příručka pro skladbu kádru dobrý, zvlášť bez jakékoliv odpovědnosti za její fungování a samozřejmě také bez předpokládaného výrazného vlivu na výkony/výsledky/úspěšnost klubu Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 226, 227, 228  Další
Strana 220 z 228

Přejdi na: