Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Hráči na hostováních
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 122, 123, 124  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Správce

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 2:59 pm    Předmět: Hráči na hostováních Citovat

Hráči na hostováních
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 12:45 pm    Předmět: ... Citovat

Chelsea scout Piet de Visser: "I will advise Mourinho to let continue. Kevin He's ready for Chelsea. I've seen a lot of Kevin at Werder Bremen, sometimes from the stands, sometimes on TV. I really enjoyed it."

"In a moderate Bremen team as he always remained on his feet, without him they were probably degraded."

"My advice to Chelsea? That they need to get him. I really hope Kevin gets all his chance next season, he's ready."

No tak snad na jeho rady dá a SNAD Kevin potvrdí svou kvalitu.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 12:55 pm    Předmět: Citovat

Těším se na pátek, kdy se hraje kvalifikace Belgie - Srbsko. Doufám, že je Kevin zničí jako v první duelu a JM to bude pečlivě sledovat. Čím dál tím víc mám pocit, že na trhu je minimum vhodných hráčů - jen samí ofenzivní záložníci, ale dobrých stoperů, středních záložníků a útočníku (cena/přínos) poskromnu. A tedy že nakonec pro příští sezonu zůstanou Lukaku i De Bruyne a těch posil zase tolik nedojde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
A tedy že nakonec pro příští sezonu zůstanou Lukaku i De Bruyne a těch posil zase tolik nedojde.

Tak snad to tak bude. Bylo by fajn, kdybychom se v tomhle začali chovat rozumně a řešili to z vlastních zdrojů, které už ostatně nemalé investice znamenaly. A ten budget si můžeme rozšířit a schovat pro případ, kdy to bude opravdu vhodné. Netřeba kupovat jen proto, že je přestupní období Wink
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 9:53 am    Předmět: ... Citovat

http://fotbal.idnes.cz/rozhovor-s-fotbalistou-tomasem-kalasem-f02-/fot_zahranici.aspx?c=A130607_1938029_fot_zahranici_ald

Skvělý rozhovor s Kalasem. Opět kluk, co to má v hlavě srovnané.

Emenalo svého času říkal, že do klubu přivede hráče, kteří nejenže budou nejlepší, ale především na to budou mít charakter, aby hráli v CFC a myslím si, že si nákupy z posledních let "neprotiřečil". Což není přímo reakce na Kalase, který je přeci jen produkt o něco starší, ale i tak si myslím, že zapadá do koncepce.

T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 9:56 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
http://fotbal.idnes.cz/rozhovor-s-fotbalistou-tomasem-kalasem-f02-/fot_zahranici.aspx?c=A130607_1938029_fot_zahranici_ald

Skvělý rozhovor s Kalasem. Opět kluk, co to má v hlavě srovnané.

Emenalo svého času říkal, že do klubu přivede hráče, kteří nejenže budou nejlepší, ale především na to budou mít charakter, aby hráli v CFC a myslím si, že si nákupy z posledních let "neprotiřečil".

Myslím, že Kalase přivedl Arnesen. V té době ještě nebyl Emenalo sportovní ředitel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 10:08 am    Předmět: ... Citovat

Je to tak, chudák přišel v době temna Very Happy Tedy nákupního, protože jsme ulovili borce jako je Torres, Benayoun (a ho mám hrozně rád) a Delač.

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 1:20 pm    Předmět: Citovat

http://www.weaintgotnohistory.com/2013/7/9/4506526/reports-claim-nathan-ake-is-heading-to-vitesse-as-he-pulls-out-of-u19

Tak Aké prý nebude cestovat na ME U-19, protože se bude dojednávat hostovačka ve Vitesse a měl by s nimi strávit i přípravu a následně by byl připravený na kvalifikaci EL, aby měl větší šanci na herní vytížení.

Podle mě skvělej krok, bude hrát EL a Eredivisie, lepší než do Champu. Bude na očích a třeba by mohl za rok-dva do BL nebo PL na pořádnou hostovačku.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 6:15 am    Předmět: Citovat

http://www.weaintgotnohistory.com/2013/7/11/4510820/chelsea-fc-transfer-news-oriol-romeu-valencia-loan

Oriol asi do Valencie nakonec na hostovačku. Nevím, osobně bych radši prodal Essiena.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:19 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
http://www.weaintgotnohistory.com/2013/7/11/4510820/chelsea-fc-transfer-news-oriol-romeu-valencia-loan

Oriol asi do Valencie nakonec na hostovačku. Nevím, osobně bych radši prodal Essiena.

Já taky, ale myslím si, že Essien je Mourinhův kůň. I když mám Essiena pořád rád, tak si nejsem jistý, jestli má pořád na Chelsea výkonostně.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:24 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Talker napsal:

Já taky, ale myslím si, že Essien je Mourinhův kůň. I když mám Essiena pořád rád, tak si nejsem jistý, jestli má pořád na Chelsea výkonostně.

Podľa mňa je to dobre vyriešené... Oriol je mladý a nemá cenu, aby robil trojku, keď je po zranení a potrebuje hrať. Naopak Essien je už starší a zahraje na viacerých postoch na rozdiel od Romeua, takže ideálna voľba ako núdzový záskok.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:26 am    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
$trike.Lampard napsal:
Talker napsal:

Podľa mňa je to dobre vyriešené... Oriol je mladý a nemá cenu, aby robil trojku, keď je po zranení a potrebuje hrať. Naopak Essien je už starší a zahraje na viacerých postoch na rozdiel od Romeua, takže ideálna voľba ako núdzový záskok.

Taky má ale Essien plat 130k/w a Oriol nějakých 30-40...
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:32 am    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
$trike.Lampard napsal:
Talker napsal:

Kdyby Mourinho chtěl, tak by mohl Romeu dělat i jedničku. Jsem si jistý, že pokud by dostal větší prostor, tak horší než Mikel nebude. Ale trojka De Rossi, Romeu, Essien by mi nevadila.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:56 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Gas Miers napsal:
$trike.Lampard napsal:
Talker napsal:

Kdyby Mourinho chtěl, tak by mohl Romeu dělat i jedničku. Jsem si jistý, že pokud by dostal větší prostor, tak horší než Mikel nebude. Ale trojka De Rossi, Romeu, Essien by mi nevadila.

Stále zabúdate na Chalobaha, ktorý si podľa mňa tú šancu zaslúži a od Romeu nevieme, čo sa dá po zranení čakať - resp. vedenie to vidí asi lepšie a preto ho poslalo radšej na hosťovanie - ak sa chytí, tak dobre, ak nie, tak aspoň nebudeme mať škodu my, podobne ako s Marinom. Romeu totiž nemal ľahké zranenie, ale dosť ťažké a druhé v relatívne krátkom období a preto by bolo riziko na neho vsadiť ak sa na tréningoch posledný mesiac keď sa ešte hralo nejavil úplne fit a v pôvodnej forme.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 8:05 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Taky má ale Essien plat 130k/w a Oriol nějakých 30-40...

Kdes prosím tě přišel na ten plat? Essiho plat nikdy nepřekročil 100k. Má tak max 90...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 122, 123, 124  Další
Strana 1 z 124

Přejdi na: