Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Antonio Conte
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 12:12 pm    Předmět: Antonio Conte Citovat

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/2016/4/4/11360018/chelsea-confirm-conte-appointment

Conte in the house... Very Happy
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 12:20 pm    Předmět: ... Citovat

Líbí se mi, že na oficiálních stránkách se o něm mluví jako o trenérovi prvního týmu nikoliv jako o manažerovi. Smile

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 1:30 pm    Předmět: Citovat

Za mě velmi dobrá volba. Obával jsem se mnohem horších řešení. Tak snad naváže na předchozí úspěšné Taliány v našem klubu a v Chelsea se opět začne tvořit a ne ničit...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 1:34 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Líbí se mi, že na oficiálních stránkách se o něm mluví jako o trenérovi prvního týmu nikoliv jako o manažerovi. Smile

Jj, taky mě to zaujalo. To by nahrávalo modelu, kde nebude mít 100% pravomoci, čehož jsem zastáncem.

Na tohle téma mě včera pobavil tenhle odstavec v článku o Ranierim: Interestingly, it also echoes the view of La Liga's great overachiever - Atletico Madrid's Diego Simeone. "As managers we have to adapt not to what we would like but to what we have to work with," says Simeone. "I think the best thing a manager can do is look for what's best for the team, not satisfy oneself saying 'I play in this way'."

Mimochodem zajímavé čtení, kdyby chtěl někdo přelítnout celé...

http://www.skysports.com/football/news/30385/10224340/claudio-ranieri-is-makes-a-mockery-of-the-cult-of-the-manager
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 1:59 pm    Předmět: Citovat

Italům se u nás vždycky dařilo a já tomu projektu po letech hodně věřím. Ať se daří. Je bezesporu, že nás čeká nejdůležitější tranzice za Abramovičovy éry a po Mourinhovi a Contem už třetí šanci nemusíme dostat.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 2:14 pm    Předmět: Citovat

U mě sice byl až někde na pátém místě, ale panuje spokojenost. Je pravda, že pokud někdo dokáže zvládnout tenhle náročný úkol, tak Conte. Asi nemělo cenu jít do rizika a vsadit na neznámého koně. Conte je zlatý střed. Někdo, kdo ukázal, že dokáže týmu dát tvář, posunout ho, hrál slušný fotbal a vyhrávat trofeje. Všichni by si měli přijít na své. Navíc dokáže předat stabilní tým svému nástupci, nikoliv zbořený domeček z karet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 2:25 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
U mě sice byl až někde na pátém místě, ale panuje spokojenost. Je pravda, že pokud někdo dokáže zvládnout tenhle náročný úkol, tak Conte. Asi nemělo cenu jít do rizika a vsadit na neznámého koně. Conte je zlatý střed. Někdo, kdo ukázal, že dokáže týmu dát tvář, posunout ho, hrál slušný fotbal a vyhrávat trofeje. Všichni by si měli přijít na své. Navíc dokáže předat stabilní tým svému nástupci, nikoliv zbořený domeček z karet.

Tak pokud jsi někde před ním měl Sampaoliho nebo Pellegriniho, tak ty ostatní radši nechci ani vědět Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 2:31 pm    Předmět: Citovat

M0rb1D4S napsal:
Tak pokud jsi někde před ním měl Sampaoliho nebo Pellegriniho, tak ty ostatní radši nechci ani vědět Very Happy

Svůj seznam jsem dával před měsícem veřejně k dispozici, klidně si jej můžeš dohledat. Ani jeden z těchto dvou před ním nebyl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:05 pm    Předmět: Citovat

Aleš se třeba u MP už posunul. Chtěl ho kdysi. Před JM.

Jinak já jsem také spokojený. Dle mého dobrá volba.

Důležité ale bude, aby to fungovalo vše dohromady. Vzpomeňme na jeho důvody, proč odešel z Juve. U nás to může dopadnout podobně.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:11 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

To je pravda jen částečně. V nadpisu to platí. V textu je pak několikrát použito slovo manager.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:41 pm    Předmět: Re: ... Citovat

steiner napsal:
To je pravda jen částečně. V nadpisu to platí. V textu je pak několikrát použito slovo manager.

To není pravda. U Conteho je jasně napsáno, že to bude First Team Head Coach. Manager je tam uvedeno jen v souvislosti s jeho předchozími štacemi. Podle mě je to naprosto zásadní rozdíl v komunikaci (a tím pádem zřejmě i kompetencemi) například proti Mourinhovi. Mourinho byl před třemi lety jmenován jako First Team Manager.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:42 pm    Předmět: Re: ... Citovat

terry napsal:
steiner napsal:

To není pravda. U Conteho je jasně napsáno, že to bude First Team Head Coach. Manager je tam uvedeno jen v souvislosti s jeho předchozími štacemi. Podle mě je to naprosto zásadní rozdíl v komunikaci (a tím pádem zřejmě i kompetencemi) například proti Mourinhovi. Mourinho byl před třemi lety jmenován jako First Team Manager.

Alespoň v něčem jsme se poučili.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:42 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Aleš se třeba u MP už posunul. Chtěl ho kdysi. Před JM.

Hm, schválně, až se objeví, tak jestli by 3 roky zpátky chtěl Pellegriniho nebo Mourinha. Já si vsadím na Chilana. Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:52 pm    Předmět: Citovat

Tak myšleno to pochopitelně bylo, že ho chtěl před jmenováním JM....ale to snad došlo všem kromě tebe.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:53 pm    Předmět: Citovat

Co mě spíš pobavilo: Juventus players 'got tired' of Conte methods. Smile Tohle odněkud znám. Smile Prostě to pravidlo tří let má něco do sebe.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další
Strana 1 z 41

Přejdi na: