Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze nad zajímavými články
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Správce

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 3:05 pm    Předmět: Diskuze nad zajímavými články Citovat

Diskuze nad zajímavými články
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:02 am    Předmět: ... Citovat

Nevím kam to hodit, tak to dám sem: http://www.slovaksport.tv/sprava/3214/zapasy-premiere-league-bude-vysielat-slovak-sport.tv2.html

Pochopitelně jsem zklamaný, doma bych nejvíc ocenil, kdyby to bylo na Nova Sport, ale třeba budou mít Češi šanci to taky chytat (zadarmo? v jaké kvalitě? ... ). Na bytě ale telku stejně nemáme, takže co se nedá chytat přes net je pro mě pasé.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:06 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Nevím kam to hodit, tak to dám sem: http://www.slovaksport.tv/sprava/3214/zapasy-premiere-league-bude-vysielat-slovak-sport.tv2.html

Pochopitelně jsem zklamaný, doma bych nejvíc ocenil, kdyby to bylo na Nova Sport, ale třeba budou mít Češi šanci to taky chytat (zadarmo? v jaké kvalitě? ... ). Na bytě ale telku stejně nemáme, takže co se nedá chytat přes net je pro mě pasé.

Taky jsem před chvílí četl Crying or Very sad Na hovno. Češi tu šanci rozhodně dostanou, ale že to bude zadarmo nebo v té základní nabídce kabelovek, tak na to bych si moc nevsadil. Bohužel...
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:22 am    Předmět: Citovat

Bojím se, aby to pro nás nebylo z bláta do louže. Nicméně věřím, že UPC a O2 to snad do nabídky zařadí. Snad to nemůže být horší než Digisport, tedy stanice, kterou jsem snad v životě nepotkal.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:24 am    Předmět: Citovat

Tak to jsem neuvěřitelně naštvaný. Už tři sezóny vidím jen každý druhý zápas (pokud to není v TV) a že by se to mělo opakovat další léta? Přál jsem si letos už jen jeden dárek a to je PL v bedně...no nic, budu doufat, že mě UPC nezklame a nějak se s nimi domluví. Věřil jsem v Novu nebo Cool a nic.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:44 am    Předmět: Citovat

Já bych neházel flintu do žita. Je to nová televize a bude v zájmu všech, aby byla vysílána. Už navíc spolu jednají.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:54 am    Předmět: Citovat

Navíc nechápu, když už jsme 20 let se Slovákama rozdělení, proč nemůže být PL vysílána jak na českém, tak na slovenském kanále.

Naposledy upravil Strike dne čt červen 06, 2013 9:00 am, celkově upraveno 1 krát.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:59 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Navíc nechápu, když už jsme x let se Slovákama rozdělení, proč nemůže být PL vysílána jak na českém, tak na slovenském kanále.

Podľa mňa môže, ale tie práva sú asi také drahé, že tie TV počítajú priamo s obidvomi trhmi, inak by sa z reklamy neuživili.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:02 am    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
$trike.Lampard napsal:
Navíc nechápu, když už jsme x let se Slovákama rozdělení, proč nemůže být PL vysílána jak na českém, tak na slovenském kanále.

Podľa mňa môže, ale tie práva sú asi také drahé, že tie TV počítajú priamo s obidvomi trhmi, inak by sa z reklamy neuživili.

To je možné. Štve mě ale třeba to, že poslední tři roky to měla zrovna televize, kterou je možno získat pouze u jednoho jediného poskytovatele. Navíc co jsem slyšel, tak každý nadával na kvalitu obrazu u Digi. Setkal jsem se s názory, že na velké LED nebo LCD televizi je to strašný.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:31 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Gas Miers napsal:
$trike.Lampard napsal:

To je možné. Štve mě ale třeba to, že poslední tři roky to měla zrovna televize, kterou je možno získat pouze u jednoho jediného poskytovatele. Navíc co jsem slyšel, tak každý nadával na kvalitu obrazu u Digi. Setkal jsem se s názory, že na velké LED nebo LCD televizi je to strašný.

slovak sport je televízia nová, takže je nádej, že sa budú chcieť rozšíriť čo najviac - narozdiel od DiGi, kde oni boli zároveň aj majiteľmi káblovky aj stanice a takto si chceli prilákať ľudí čo najviac na Digi programy
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 12:48 pm    Předmět: Citovat

https://twitter.com/O2_CZ/status/342620042376134656
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 1:12 pm    Předmět: Citovat

Uf... Po třech letech trápení se s Digi konečně budu moct v klidu přejít na Skylink.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

http://www.zonalmarking.net/2013/06/12/european-team-of-the-season-201213/

Michael Cox a jeho nejlepší XI za sezonu 2012/13

Juan Mata, Chelsea - He’s not just one of the best players in the Premier League at the moment, but possibly the best player in his position the division has ever seen.

Jako jediný hráč celé Premier League. Na střídačce pak Thibaut Courtois. Zmíněný je pak i Kevin De Bruyne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 4:45 pm    Předmět: Citovat

http://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/490246-mourinho-si-rekl-o-plusove-body-jeste-predtim-nez-priprava-chelsea-vubec-zacala-prozradil-cech.html#hp-artcl

Rozhovor s Čechem, kde mimo jiné mluví o Turnbullovi o tom, že by se mohl dostat do repre. Prý Hilario má prodloužit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 4:51 pm    Předmět: Citovat

T44v3tt1 napsal:
http://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/490246-mourinho-si-rekl-o-plusove-body-jeste-predtim-nez-priprava-chelsea-vubec-zacala-prozradil-cech.html#hp-artcl

Rozhovor s Čechem, kde mimo jiné mluví o Turnbullovi o tom, že by se mohl dostat do repre. Prý Hilario má prodloužit...

Ten Hilário musí být podle mě už jistý, když jej včera CFC neohlásila mezi těmi, kteří nás opouštějí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
Strana 1 z 51

Přejdi na: