Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Diskuze nad zajímavými články
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 1:50 pm    Předmět: ... Citovat

"Tuchel was reluctant to come midway through the season initially but was eventually persuaded"...

Byl bych vlastně zvědavý, zda by Franka podrželi déle, kdyby si to Tuchel nerozmyslel.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 2:19 pm    Předmět: Citovat

Spíš bych řešil, kdo bude asistent + realizační tým. Kdo povede tým proti Wolves. Nebude náhodou muset Tuchel do karantény. Jak si Tuchel poradí bez tréninku s týmem. Proč vlastně Lampard vedl zápas s Lutonem, když byl jeho osud zpečetěn. Všechno důležité otázky. Ani na jedno neznám odpověď a důležitý zápas proti Wolves hrajeme za 48 hodin.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 2:25 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Spíš bych řešil, kdo bude asistent + realizační tým. Kdo povede tým proti Wolves. Nebude náhodou muset Tuchel do karantény. Jak si Tuchel poradí bez tréninku s týmem. Proč vlastně Lampard vedl zápas s Lutonem, když byl jeho osud zpečetěn. Všechno důležité otázky. Ani na jedno neznám odpověď a důležitý zápas proti Wolves hrajeme za 48 hodin.

Prý není jasné, zda se na něj nebudou vztahovat ta pravidla "sportovního prostředí", kde by mu negativní výsledek testu umožnil být na lavičce s týmem.

Jinak zatím odešel jen Jody ne? Zbytek se asi postupem času dořeší. Zatím to mohla vést Emma Hayes Very Happy

Já si myslím, a už jsem to tady psal, že Luton odtrénoval proto, že se týmu nepodařilo dojít s žádným jeho nástupcem k dohodě. A Tuchel na to kývl relativně těsně před zápasem nebo možná i po něm.

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 2:41 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Dneska to měl odtrénovat Anthony Barry.

Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 2:46 pm    Předmět: Citovat

Chápu, ale že Tuchel přijde, Tuchel má nahradit Lamparda, Tuchel má zájem o post v Chelsea, jsme slyšeli už před koncem roku. Pokud váhal, tak jen dělal Zagorku.

Trénink prý vedl letní nováček Anthony Barry. Minimálně asistenta bude Tuchel potřebovat. Snad to bude Angličan, který bude mít ke klubu blízko.

Já jsem zvědav, na koho Tuchel ukáže do základní sestavy. On určitě bude chtít hrát na držení míče a postupný útok. Půjde zpět na výsluní Jorginho, který je chápán jako etál v rozehrávce (ač já ho třeba nemůžu jako jednoho z mála hráčů našeho týmu ani cítit)?
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 2:49 pm    Předmět: Citovat

A to jsem si naivně myslel, že se blízká na lepší časy a vedení konečně dostalo rozum...
Sorry, ale todle je daší fail a jsem nasrán takovým způsobem, že to nemá obdoby!
Přivézt hráče mladé talentované za takovej balík a po 4 měsících co jit to nešlape z mnoha důvodů odvolat trenéra je opět zoufalý počin vedení!
Ať jdou upřimně do prdele i s Tuchelem a dalšími německými zoufalci!!!
Seru jim nato, seru!
A aby toho nebylo málo tak Jody Morris končí u nás taky! Ten, kterej udělal z těch kluků to čím jsou dnes!
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 2:59 pm    Předmět: Citovat

pan trampolin napsal:

A aby toho nebylo málo tak Jody Morris končí u nás taky! Ten, kterej udělal z těch kluků to čím jsou dnes!

Tohle mě vůbec nenapadlo, to mě mrzí dvojnásob. Sad Jody měl zůstat, protože ten je pojítkem s juniorkou a mohl by mít vliv na tu integraci. Snad se Tuchelovi vnutí někdo z juniorských trenérů.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 3:03 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
pan trampolin napsal:

Tohle mě vůbec nenapadlo, to mě mrzí dvojnásob. Sad Jody měl zůstat, protože ten je pojítkem s juniorkou a mohl by mít vliv na tu integraci. Snad se Tuchelovi vnutí někdo z juniorských trenérů.

Jody už Akademii opustil a šel za Lampsem do Derby. Já jsem zvědavý, co bude s Barrym, Edwardsem a Jonesem. Ti zatím oficiálně neskončili.

steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 3:11 pm    Předmět: Citovat

Dle mého nebylo zbytí. Lamps ztratil podporu řady hráčů. Ztratil podporu vedení, nepřinesl trofeje a nepřinesl ani zlepšenou hru. Dle mého si za řadu věcí mohl sám. Když se pakoval JM, tak Lamps nemohl čekat jiné zacházení. A asi ani nečekal.

Lampse je mi sice líto, ale dle mého neukázal nic, proč by tu měl zůstat. Každý jiný manažer by se u nás s podobnými výsledky pakoval. Zvláště po takové vydatné letní injekci. K taktické vyspělosti AC či JM měl a má sakra daleko. Zarážející se je nedostatečná komunikace s hráči. Já od něj obecně čekal mnohem víc. Letos to chvilku vypadalo, že by to mohlo jít, ale opak byl pravdou...

Osobně jsem zvědav, co Tuchel předvede. Já mu budu přát jako každému kouči CFC.

Vedení by mělo ještě něco udělat, aby nového kouče podpořilo. Aspoň jedním pořádným nákupem. Smlouvu dostane nezvykle krátkou, což je fajn.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 3:53 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Smlouvu dostane nezvykle krátkou, což je fajn.

Ja som nasiel najmenej 3.5 roka co je velmi dlha zmluva. Bude to menej ?
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 3:57 pm    Předmět: Citovat

Ty naši furianti neuměj podepisovat trenéry na krátké smlouvy. To by k nám totiž nikdo ani nešel!
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 4:07 pm    Předmět: Citovat

pan trampolin napsal:
Ty naši furianti neuměj podepisovat trenéry na krátké smlouvy. To by k nám totiž nikdo ani nešel!

Protože vědí, že na 99% dostanou aspoň královské odstupné. Tuchel nebude levná sranda.
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 4:11 pm    Předmět: Citovat

Tak byl by jsi blbej, kdyby sis tu dojnou krávu taky nepodojil...
Akorát mě to příjde, že tam už to není kravín, ale totální slepičárna bez mozku a jakéhokoliv rozumu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 4:15 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
steiner napsal:
Smlouvu dostane nezvykle krátkou, což je fajn.

Ja som nasiel najmenej 3.5 roka co je velmi dlha zmluva. Bude to menej ?

Aha, já četl 18 měsíců. Tak uvidíme, jak to nakonec bude.
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 4:32 pm    Předmět: Citovat

Snad nekončí i Barry, ten zůstat musí. Ale jestli to dneska měl odtrénovat on, tak snad tomu tak bude.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další
Strana 49 z 51

Přejdi na: