Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

José Mourinho
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 12:43 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Tak ono bylo okamžitě jasný, že "great day for academy" je maximum, co je Mourinho ochotný (a schopný) nabídnout. Je vtipný, že si vybral zrovna tuhle trojici z dnešního pohledu. Very Happy Ani jeden z nich není ani světelnou míli od národního týmu, i když to se může vždy během pár let změnit.

Ale abych byl fér, tak já třeba taky věřil, že Solanke bude lepší, než Abraham.

Tak Solanke asi ještě nekončí, pořád je mu jen 21 Wink

Ale je fakt, že rozhodnutí, která dělal a smůla, kterou měl, ho hodně srazila dolů.

Poslední rok v Chelsea prakticky nehrál, protože nebyl důvod, aby ho Chelsea rozehrávala jinému týmu, když dal najevo, že odchází.

Pak si vybral Liverpool, což se neukázalo jako moudré, protože 19 letý kluk, co hrál mezi chlapama naposledy dva roky zpátky a to v Holandsku nebyl úplně trhák, když uvážíme, že Liverpool začal kupovat hráče mnohem zkušenější a budoval současnou generaci.

Po dvou letech se na to vykašlal a šel do Bournemouthu, ale sezóna byla v plném proudu a on zraněný.

Uvidíme, co s ním bude letos.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 1:12 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Talker napsal:
Tak ono bylo okamžitě jasný, že "great day for academy" je maximum, co je Mourinho ochotný (a schopný) nabídnout. Je vtipný, že si vybral zrovna tuhle trojici z dnešního pohledu. Very Happy Ani jeden z nich není ani světelnou míli od národního týmu, i když to se může vždy během pár let změnit.

Ale abych byl fér, tak já třeba taky věřil, že Solanke bude lepší, než Abraham.

Tak Solanke asi ještě nekončí, pořád je mu jen 21 Wink

Ale je fakt, že rozhodnutí, která dělal a smůla, kterou měl, ho hodně srazila dolů.

Poslední rok v Chelsea prakticky nehrál, protože nebyl důvod, aby ho Chelsea rozehrávala jinému týmu, když dal najevo, že odchází.

Pak si vybral Liverpool, což se neukázalo jako moudré, protože 19 letý kluk, co hrál mezi chlapama naposledy dva roky zpátky a to v Holandsku nebyl úplně trhák, když uvážíme, že Liverpool začal kupovat hráče mnohem zkušenější a budoval současnou generaci.

Po dvou letech se na to vykašlal a šel do Bournemouthu, ale sezóna byla v plném proudu a on zraněný.

Uvidíme, co s ním bude letos.

Jak jsem psal, klidně se to může během pár let změnit Smile Stačí jedna špičková sezona a budou po něm slintat velké kluby a prorazí do repre. Tottenham může chtít dvojku za Kanea, který je dost často zraněný, Citizens budou hledat náhradu za Aguera, kterému je 31 a je otázka, jak dlouho vydrží, MU možná pustí Lukaka a můžou hledat každým rokem, Aubovi je taky 30, takže taky otázka, jak dlouho jim vydrží a my na útočníky poslední roky taky nemáme štěstí. Smile A i v repre je místo pro přinejmenším třetího útočníka - je tam Kane, Rashford, stárnoucí Vardy, neschopný Welbeck a tím to končí.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2021 10:43 am    Předmět: Citovat

https://forum.chelsea-fc.cz/article.php?id=mourinho-united

Hoši, tohle si dejte. Dopodrobna popsané, jak probíhá život v klubu pod Mourinhem. Novináři kolem Chelsea jsou v tomto strašně slabí, mají vždy jen pár útržků. Ale taky je zachyceno vše. Víc dosrat toho už za ty jeho 2 a půl roku v United nemohl. Ale dobře pro nás.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 1:16 pm    Předmět: Citovat

@ASRomaEN: 𝐎𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋 🤝

The club are delighted to announce an agreement has been reached with Jose Mourinho for him to become our new head coach ahead of the 2021-22 season.

#ASRoma https://twitter.com/ASRomaEN/status/1389567974097530881/photo/1

Cože?
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 1:26 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

The club are delighted to announce an agreement has been reached with Jose Mourinho for him to become our new head coach ahead of the 2021-22 season.

Cože?

Nevím, jestli to bylo zde nebo na eurofotbalu, ale předpovídal jsem, že by mohl do Itálie, kde na něj jsou "dobré vzpomínky" (jeho poslední špičkové angažmá, kde nebyl vyhozen) - třeba právě AC, Neapol nebo AS Very Happy
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 1:32 pm    Předmět: Citovat

Bylo to tady a FairCop ti to rozporoval Smile)

Za mě velký úpadek kdysi velkého trenéra, kde se ještě více projeví jeho neschopnost, neb AS mu nenabídnou takový luxus v podobě financí na hráče.

Takže po roce střed tabulky a pak už může maximálně punditovat v nějaké čínské televizi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 1:38 pm    Předmět: Citovat

Má co si zaslouží. Není náhodou, že kluby , které trénoval byli v té době na špici a měli dostatek prostředků na přestupy kromě Tottenhamu. To samé teď platí i pro AS. Takže očekávám opět debilní kecy u prohraných zápasů a narážky, že mu kluk nedal dostatek peněz.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 1:53 pm    Předmět: Citovat

Já osobně myslel, že si počká, jestli nepřijde nějaká repre po EURO a teprve pak zkoušel právě tyhle kluby ze druhé/třetí vlny. Ač je teda otázka, která repre by ho vzala - podle mého by do toho ty špičkové v Evropě nešly (kromě domovského Portugalska) a preferovaly by domácí kouče. A pochybuju, že by chtěl mimo Evropu.

Nakonec vzal asi nejlepší klub, který o něj mohl mít zájem a zároveň je z kvalitní ligy. Sám věděl, že ho nikdo chtít nebude, kdo by se blížil finanční síle alespoň Tottenhamu a zároveň by byl v TOP lize.

Teď má poprvé sakra těžké angažmá a bude se dost rozhodovat o tom, jestli bude mít šanci znova jít do velkoklubu nebo stráví zbytek kariéry v menších klubech. A osobně mu nevěřím, protože on bude potřebovat změnit i mindset a budovat ten tým a snažit se změnit lidsky a toho on schopný nebude.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 2:40 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Alex napsal:

Cože?

Nevím, jestli to bylo zde nebo na eurofotbalu, ale předpovídal jsem, že by mohl do Itálie, kde na něj jsou "dobré vzpomínky" (jeho poslední špičkové angažmá, kde nebyl vyhozen) - třeba právě AC, Neapol nebo AS Very Happy

Ty vole a mám pocit, že jsi tady zmiňoval přímo AS ne?! Very Happy

Jako nic to nemění na tom, co jsem psal, ale prohrál bych teda všechny peníze, co mám, protože ani náhodou bych nevěřil, že se tak rychle upíchne v takovém klubu Very Happy

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 2:59 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Ty vole a mám pocit, že jsi tady zmiňoval přímo AS ne?! Very Happy

Jako nic to nemění na tom, co jsem psal, ale prohrál bych teda všechny peníze, co mám, protože ani náhodou bych nevěřil, že se tak rychle upíchne v takovém klubu Very Happy

Pošlu ti číslo účtu... Very Happy

Každopádně já tu širší špičku v Itálii zminoval zeširoka. Je vtipné, že ses rozhodl rýpat se zrovna v klubu, kde skončil a ten zbytek vyignorovat.. Very Happy

FairCop napsal:
Talker napsal:

Tak myslím výsledkově, kdy tam vyhrál, co mohl, takže tam tu reputaci možná ještě bude mít. Nějaký ten klub, který by mohlo jeho jméno a úspěchy lákat, se podle mého najde (ať už z té trojice nebo nějaká Neapol, AS).

Já fakt nevím, teď je situace dost nepřehledná, netroufám si vůbec vyjmenovávat, kdo by ho mohl lákat - na co by ho mohli lákat a zda to vůbec dává smysl, když Mourinho je všechno jen ne koncepční trenér a ani jeden ze zmíněných klubů nemá budget a ani hráče na okamžitý progres.

Navíc bych opravdu nepřehlížel to, jaké renomé on si v těch jednotlivých zemích udělal, on je manažer, který neumí přestat ty hry hrát a pokud jdeš někam, kde od začátku nikdo nelíže tvou lžíci medu, tak si jen zaděláváš na průser a Mourinho má jisté ego, se kterým on úplně nehazarduje a představa, že vede AS Řím je zajímavá Very Happy

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 6:31 pm    Předmět: ... Citovat

Já tomu doteď trochu nevěřím Very Happy Ale tak zase je fakt, že prostě kam jinam, teď už je to Bčkový štympl se vším všudy Very Happy

Neapol jsem si pořád ještě nějak dokázal představit (asi spíš pocitově, než že bych měl argumenty proč), ale fakt nechápu, kde na něj vzali peníze, kde ... kde na něj vzali číslo Very Happy

Někdo na Twitteru docela zajímavě glosoval, že je to paradox, že jde zrovna do klubu, který byl v minulosti znám jako milovník analytiky a do jisté míry průkopník ... jestli si dobře vzpomínám na text, který tady sdílel Aleš, tak Mourinho není zrovna tenhle typ Very Happy

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 6:43 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Já tomu doteď trochu nevěřím Very Happy Ale tak zase je fakt, že prostě kam jinam, teď už je to Bčkový štympl se vším všudy Very Happy

Neapol jsem si pořád ještě nějak dokázal představit (asi spíš pocitově, než že bych měl argumenty proč), ale fakt nechápu, kde na něj vzali peníze, kde ... kde na něj vzali číslo Very Happy

Někdo na Twitteru docela zajímavě glosoval, že je to paradox, že jde zrovna do klubu, který byl v minulosti znám jako milovník analytiky a do jisté míry průkopník ... jestli si dobře vzpomínám na text, který tady sdílel Aleš, tak Mourinho není zrovna tenhle typ Very Happy

Tak už se ví, jak si ho dokážou dovolit. Většinu platu bude hradit Tottenham, (asi) místo odstupného... Very Happy S tím, že ze sponsorshipu bude platit 100 euro ročně na daních.

https://www.football-italia.net/170148/tottenham-pay-part-mourinho%E2%80%99s-salary
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 7:31 pm    Předmět: Citovat

2008 Mourinho takes over at Inter, a club without a trophy since 2008
2010 Mourinho takes over at Real, a club without a trophy since 2008
2019 Mourinho takes over at Spurs, a club without a trophy since 2008
2021 Mourinho takes over at Roma, a club without a trophy since 2008

Very Happy O to víc mě sere, že šel k nám, když si vybírá kluby takto.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79
Strana 79 z 79

Přejdi na: